Artık havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı. Yakın bir süreçte tatil sezonu da, havuz sezonu da, deniz sezonu da başlar. Özellikle bayanlar için deniz sezonunun başlaması ayrı bir önem taşır. Hanımlarımız daha yaz gelmeden giyecekleri mayoları ve bikinileri kaldırdıkları dolaplardan çıkarmaya başlarlar.

İşte bunu çok iyi bilen mayo ve bikini firmaları da hemen hemen her yılın bu dönemlerinde, yeni sezonun mayo ve bikini kreasyonlarını tanıtmaya başlarlar. Yeni sezona damga vuracak mayo trendleri bu aylarda belirlenir.

Geçtiğimiz günlerden itibaren mayo firmaları ve üreticileri yeni defilelerle 2014 yaz sezonunun mayo modellerini ve bikini modellerini görücüye çıkardı. Son moda mayo ve bikini modelleri artık vitrinlerde yerini aldı ve bizleri bekliyor.

Firmalar bu sezonda her zevke uygun ürünler üretmiş durumda. Hemen hemen her keseye uyan mayo ve bikiniler satışta. İnanın 5 liraya bile hoş bir model almak mümkün. Tabi uç nokta ise sizin zevkinize, ürünün kalitesine ve markaya göre yükseklere doğru gidiyor. Özel kreasyonlar da tanesi 20-30 bin liraya kadar mayo ve bikini modelleri bulmak mümkün.

Ben bugün sizler için piyasanın en çok bilinen ve en çok kullanılan markalarını inceledim. Ortaya 2014 yaz sezonu mayo modelleri ve bikini modelleri konusunda güzel bir sunum çıktı.

Kimisinin renkleri cıvıl cıvıl, kimisi çok sade ama her zevke ve keseye uyan mayo çeşitleri ve bikini çeşitleri. Fiyatları konusunda sizlere göre esneklikler bırakarak değişik fiyat aralıklarında seçimler yapmaya çalıştım. Aralarda hoşuma giden mayokini örneklerini de paylaştım.

İşte 2014 sezonu mayo modelleri ve bikini modeli çeşitlerinden benim gözüme takılan en güzel örnekler.

Bu yazı 2014 mayo modelleri mayo ve bikini modelleri çeşitleri örnekleri fiyatları 2014 bikini modası trendleri yeni sezon son moda mayo bikini defilesi örnekleri çeşitleri markaları fiyatları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

mayo fiyatları ve modelleri 2014, bikini cesitleri, 2014 yaz mayo modelleri ve fiyatları, 2014 mayo ve bikini çeşitleri, 2014 model mayo bikini, 2014 mayo renkleri ve modeleri, 2014mayo modelleri, vazektomi, bikini fiyatları 2014, bikini modelleri ve fiyatları