Her ay malum sorunumuzdur adet günleri ya da diğer adıyla meşhur aybaşı. Ama bazı hanımlar farklı nedenlerle adet göremez ve adet görememe sorunu yaşar. İster adet gecikmesi denilsin, isterse adet düzensizliği denilsin sonuç olarak ortada bir adet görememe durumu vardır. İşte bu durumlar için Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel

çay ve adet söktürücü şifalı bitkileri önermektedir.

Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayını öneriyor. Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir.

Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.

Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.

Bu yazı adet söktürücü bitki çayları, bitkisel adet söktürücü, adet söktürücü bitkisel çözüm, adet söktürmek için ne yapmalı, adet görememeye ne iyi gelir, adet düzensizliği nasıl geçer, adet gecikmesine doğal kesin bitkisel çözüm iyi gelen bitkiler nelerdir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

topuz saç modelleri, adet görmek için bitkisel çözümler, adet olmak için bitkisel çözüm, Adet cozdurucu, havuç tohumu adet söktürücü, dogumdan sonra adet gormemek adet cozdurucu bitkisel cozum, ADET SÖKTÜREN EN İYİ BİTKİ, adet görememe bitkisel tedavisi, adet gecikmesini önleyen bitkiler, adet cozduricu bitkisel caylar