Ahmet Maranki Adet Düzensizliği Bitkisel Tedavi

adet-sokturucu-ilaclar

Kadınların en özel günlerinin planlarında bozulmaya neden olan adet düzensizliği sırf bu nedenden dolayı bayanlara zorluklar çıkarmaktadır. Sizde adet döneminizi düzenli şekilde yaşamak isterseniz bu yazımıza göz atmalısınız.

Sizler için ilk önce adet düzensizliği için uygulanan bitkisel kürleri, daha sonra ise adet düzensizliğine iyi gelen bitki çaylarını, bitkileri ve yiyecekler tanıtmak istiyorum.

Adet Düzensizliğine Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki kadınların adet düzensizliği ve adet sancılarını şu şekilde açıklıyor. Kadınların yaşadığı stresler, sıkıntılar, ani kilo kayıpları, büyük üzüntüler gibi bir çok etken adet düzenini etkileyebilir.

Adet bozuklukları normal değildir ve bu bozuklukların nedeninin araştırılması gerekir. Çünkü kadın üreme sistemindeki hastalıkların en çok verdiği belirti adet düzensizliği olarak kayıtlara geçmiştir. Bazı kadınlarda adet kanamalarının başlamasıyla ortaya çıkan ağrılar oldukça şiddetli ve ağır olabilir. Bu durum günlük yaşamı olumsuz etkiler. Kadın hastalıkları ve doğum kliniklerine yapılan başvurularının ortalama %10′u adet sancısı sebebi ile olur.

– Aşırı adet kanamaları için, 4 bardak soğuk suyun içine 2 yemek kaşığı kadar ufalanmış çoban çantası ve atkuyruğu bitkisi eklenerek, 10 dakika bekletildikten sonra içilmesi tavsiye edilir.
– Birer tutam kereviz ve maydanoz kaynatılıp, bir gece bekletilir. Üç gün süreyle sabahları aç karnına tüketilmesi gereken karışım, aşırı kanaması olan bayanlara tavsiye edilir.

– Adet düzensizliklerinde zerdeçalı toz haline getirip kullanabileceğiniz gibi, çay gibi demleyip de tüketebilirsiniz.
– Civanperçemi, kadınlarda görülebilen ağrılı krampların tedavisi için birebirdir.

Adet Düzensizliğine Ne iyi Gelir? Şimdi ise adet düzensizliğine ne iyi gelir ve iyi gelen şeyler nelerdir bunları anlatalım.

Ada Çayı: Adet düzensizliklerini ve ağrıları giderir, rahim iltihaplarını tedavi eder.

Ahududu: Kadınlarda beyaz akıntıyı önler, fazla miktarda gelen adet kanamasını düzenler.

Ballıbaba Otu: Ezilerek suyu çıkarılır. Bu su, rahim iltihap ve kanamalarına, beyaz akıntıya karşı kullanılır. Ekşi yonca adet düzensizlikleri ve ağrılarına iyi gelir.

Kaya Koruğu: Taze yaprakların ezilmesi ile elde edilen sıvı adet düzensizliklerini önler.

Kuşkonmaz: Adet dönemlerinde vücutta su birikmesini önler. İçerdiği maddeler vücuttaki fazla suyu dışarı atar.

Mine Çiçeği: Suyu adet dönemi ve regl düzensizliklerini önler.

ADET DÜZENSİZLİĞİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı adet düzensizliğine iyi gelen bitkiler yiyecekler ilaçlar şifalı bitkiler bitki çayları hacamat noktaları çörek otu ne iyi gelir ilaç kür sebep olan hastalıklar doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi çare son en iyi gelen bitki için hangi doktora gidilir hangi bölüm bakar hap doğal yöntemler soğan kürü ahmet maranki ibrahim saraçoğlu yasmin nasıl kullanılır geçer giderilir düzelir düzene girer tedavi edilir adet söktürücü düzenleyici soğan kürü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

adet düzensizliği nasıl geçer, ahmet maranki adet düzensizliği, adet düzensizliğine bitkısel çözüm, adet düzensizliğine iyi gelen şifalı bitkiler, adet düzensizliği bitkisel tedavi, adet düzensizliğine iyi gelen bitkiler, adet düzensizliğine ne iyi gelir, adet düzensizliğine bitkisel, adet düzensizliği bitkisel, adet düzensizliğinin bitkisel tedavisi

5 Comments on Ahmet Maranki Adet Düzensizliği Bitkisel Tedavi

  1. ben 17 yasındym.gynelle kullandm ama adetim duzene gırmedı.6 ay kullanmama ragmen yıne adet olmuyorm.polıkıstk over tanısı koyuldu ılac verılmedı ne yapmalıyım? cevap verırsenız cok sevınırm tesekkurler

  2. yumurtalık çalıştırıcı bitkiler tüplerde tıkalı kanal adet düzeni hormon bozuklugu tecrübemiz var kesin çözüm bizde

  3. adet düzensizliği konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. adet düzensizliği için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  4. adet düzensizliğine ne iyi gelir bitkisel yöntemler ve şifalı bitkileri güzelce anlatılmış tşk ediyorum

  5. adet düzensizliği sorunu yaşıyorum her ay başıma gelen bu sorunu acaba ahmet marankinin bu kürü sayesinde kurtulabilirmiyim

Leave a Reply

Your email address will not be published.