Ahmet Maranki Banyo Sirkesi Tarifi

banyo-sirkesi

Banyo keyfini uzatmak ve daha dingin ve dinlenmiş şekilde banyodan çıkmak ister misiniz?

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki’nin verdiği tarifle taze limon, portakal ve nane kullanarak serinletici bir banyo için hoş kokulu, ferahlatıcı bir sirke karışımı hazırlayabilirsiniz.

Malzemeler: 500 ml elma sirkesi, 1 adet dilimlenmiş taze portakal, 1 adet ince dilimlenmiş limon, 1 tatlı kaşığı taze nane.

Hazırlanışı: Naneyi iri iri doğrayın. Portakal, limon ve naneyi bir cam kavanoza koyup kapağını kapayın. Karışımı iki hafta dinlendirin. Süzerek bir şişeye boşaltın. Her banyoda 60 miligram sirke karışımı kullanın.

BANYO SİRKESİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı banyo sirkesi tarifi yapılışı nasıl olur hazırlanır banyo sirkesinin hazırlanması neye iyi gelir ne işe yarar zararları kullanımı faydaları yararları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sirkeyle banyo yapmak, sirkeli su ile banyo, sirke ile banyo yapmak, sirkeli suyla banyo yapmak, sirkeli su ile banyo yapmak, sirke ile yıkanmak, elma sirkesi ile banyo yapmak, Sirkeli suyla banyo yapmanın faydaları, sirke suyu ile banyo yapmak, SİRKELİ SUYLA BONYA YAPMAK

3 Comments on Ahmet Maranki Banyo Sirkesi Tarifi

  1. banyo sirkesi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. banyo sirkesi için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. ahmet marankinin banyo sirkesini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim bunu bende kullanmak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.