Ahmet Maranki Bitkisel Zona Tedavisi

zonaya-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazımızda sizlere zona hastalığına iyi gelen şeyleri ve zona hastalığı için evde uygulanan doğal ve bitkisel çözümleri anlatmak istiyorum. Tamamı sağlıklı ve zararsız olan bu tedavi yöntemleri ile kısa sürede zona hastalığına karşı kesin çözüm sağlamanız mümkündür.

Zona Hastalığına Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki zona hastalığı için bazı pratik bitkisel çözümler önerdi. Kürleri şu şekilde uygulayabilirsiniz;

– Beyaz lahana yaprakları ezildikten sonra lapa olarak konulur.

– Cilt saf zeytinyağıyla ovulur.

– Vücut sirke ile karıştırılmış suyla yıkanır.

– Ağrıyan yerler badem yağı ile ovulur.

– 4 su bardağı suyun içine, 4 kaşık ezilmiş kuşburnu konulur. 30 dakika kaynatıldıktan sonra nöbet şekeri ile tatlandırılır. Bu karışımdan günde 3 bardak içilir.

Zona Hastalığına Ne iyi Gelir? Zona hastalığı için iyi gelen diğer bazı şeyleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

5-6 adet lahana yaprağı blender ile iyice ezilir. Elde edilen lahana suyu temiz bir tülbent ile lezyonların üzerine sürülür.

500 gram demir hindi 2 litre suyun içine atılarak eritilir. Elde dilen karışım günde 1 su bardağı olacak şekilde aç karnına içilir.

4 yemek kaşığı ezilmiş kuşburnu 4 su bardağı suyun içine atılarak yarım saat kaynatılır. Karışım nöbet şekeri ile tatlandırılarak günde 3 defa tüketilir.

50 gram kil, 50 gram kükürt, 50 gram demir dikeni, 100 gram zerdeçal 2 kilo kadar balın içine eklenerek homojen bir şekilde karıştırılır. Elde edilen karışım günde 1 defa aç karnına 1 yemek kaşığı tüketilir.

1 tatlı kaşığı kurutulmuş oğul otu 2 su bardağı kaynamış suyun içine atılarak 10-15 dakika bekletilir. Elde edilen karışım lezyonların üzerine sürülür.

2 çorba kaşığı papatya, gazel boynuzu, 1 yemek kaşığı aslanpençesi, 2.5 çorba kaşığı meşe ağacı kabuğu, ada çayı, yulaf bir kavanozun içinde iyice karıştırılır. Elde edilen karışımdan 4 çorba kaşığı 1 litre suya eklenerek kısık ocakta kaynatılır. Elde edilen suya temiz bir bez ya da havlu batırılarak lezyonlara koyulur. Posası ise yine temiz bir tülbentte alınarak oluşan yaraların üzerine tampon yapılır.

ZONA HASTALIĞI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı zona hastalığına iyi gelen bitki dua besinler kremler ilaçlar armut gıdalar şeyler hangi doktor bakıyor yakalananlar ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi iyi gelmeyen yiyecekler için şifalı bitkiler okunacak dua en iyi doktor hangi doktora gitmeliyim kullanılan ilaçlar nasıl geçer anlaşılır teşhis edilir ahmet maranki zona tedavisi kürü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

zona için şifalı bitkiler, zonaya ne iyi gelir, Zona hastalıgına ne ıyı gelır, zona hastalığına iyi gelen bitkiler, ahmet maranki zona tedavisi, zonaya ıyı gelen bitkiler, ahmet maranki zona hastalığı tedavisi, zona hastaligina iyi gelen yiyecekler, zonaya iyi gelen yiyecekler, zona bitkisel tedavisi

6 Comments on Ahmet Maranki Bitkisel Zona Tedavisi

  1. hocam eşim meme kanseri ameliyat ve kemoterapiden sonra amelıyat geçirdiği bölge zona oldu 15 gün hastanede tadavi gördü rahatsızlığı geçti ama kabarık lekeler ve zona geçirilen bölge şiş kaldı ağrılarıda var bunu için ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun imaillim verdim ama telde vere bilirim ulaşmak isterseniz ilginiz için teşekkür ederim

  2. eşim bir yıldır zona hastası önceden kalp ve astım rahatsızlıkları da vardı. 50 yaşında liyrica ve ağrı kesici bant kullanıyor. algoloji bölümü verdi kilo kaybı çok oldu ve ağrıları geçmedi ne yapabilirim saygılar

  3. zona hastalığı tedavisi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. zona hastalığı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  4. zona tedavisinde çok fazla kullanılmasada gerçekten şifalı bitkilere ve bitkisel yöntemlere oldukça fazla ihtiyacımız var. çünkü zona tedavisinde ilaçlardan tam etki ve verim alınamıyor bundan dolayıda şifalı bitkilere ve bitkisel yöntemlere güvenmek durumunda kalıyoruz

  5. zona hastalığını atlatmak için neredeyse bütün ilaçları denedim gitmediğim doktor kalmadı artık tek umudum bitkisel zona tedavisi ahmet merankiye teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.