Haydi hanımlar bitkisel sağlığı bir kenara bırakıp, bitkisel güzellik tavsiyelerine göz atalım.

Bu yazımızda sizlere Ahmet Maranki tarafından önerilen bitkisel ve doğal cilt bakım maskelerinin hazırlanışını ve faydalarını anlatacağım. Bu birbirinden özel maske ve kürleri ev ortamında kolayca hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Cilt Bakımı için Yumurta Maskesi

Malzemeler: 1 büyük kaşık havuç suyu,1 büyük kaşık zeytinyağı,1 tane yumurta

Hazırlanışı ve uygulanışı: Malzemeleri bir kap içinde karıştırıp temiz olan cildinize uygulayın. 20 dakika bekleyip yüzünüzü durulayın. Bu uygulamayı 1 hafta boyunca her gün uygulayın. 1 hafta sonunda cildinizde gözle görülür bir değişimi fark edeceksiniz.

Yaşlanma ve Kırışıklıklara Bal Maskesi 

Malzemeler: 1 büyük kaşık bal, 1 tane patates, 1 tane yumurta akı

Hazırlanışı ve uygulanışı: Rendelediğiniz patatesin içine yumurta akını ilave edin. Daha sonra balı da ekleyerek iyice karıştırın. Yüzünüze uyguladıktan sonra yarım saat bekletin. Daha sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Haftada 1 kullanıma uygundur.

Cilt Lekeleri için Salatalık Maskesi 

Malzemeler: 1 adet salatalık,1 orta kaşık ezilmiş avokado

Hazırlanışı ve uygulanışı: Salatalığın kabuklarını soyup ezin. İçine ezilmiş avokadoyu atıp karıştırın. Cildinize uygulayıp yarım saat bekletin. Ahmet Maranki cilt maskeleri ile uzun süre pürüzsüz, canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olacaksınız.

Cilt Bakımı için Yumurta  Maskesi 

Malzemeler: 1 büyük kaşık havuç suyu, 1 büyük kaşık zeytinyağı, 1 tane yumurta

Hazırlanışı ve uygulanışı: Malzemeleri bir kap içinde karıştırıp temiz olan cildinize uygulayın. 20 dakika bekleyip yüzünüzü durulayın. Haftada 1 kere kullanıma uygundur.

CİLT BAKIM MASKELERİ HAKKINDA AHMET MARANKİ HOCAYA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı ahmet maranki cilt bakımı siyah noktalar kürleri için yumurta cilt bakım kürü kuru doğal yağlı cilt bakımı nasıl yapılır cilt lekeleri için soğan kürü kurtları temizleme ciltteki kurtlar güzelliği beyazlatma doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi son çare yöntemleri maranki cilt bakım ürünleri cilt kurdu temizleme lekelerine cilt için öneriler faydalı yiyecekler maske doğal çözümler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

bitkisel cilt bakımı ahmet maranki, ahmet maranki cilt bakimi, ahmet maranki doğal cilt bakımı nasıl yapılır, maranki cilt bakımı, ahmet maranki cilt bakım maskeleri, havuç maskesi nasıl yapılır, ahmet maranki cilt maskesi, ahmet maranki cilt maskeleri, ahmet maranki doğal cilt bakımı, yuz maskeleri ahmet maranki