Ahmet Maranki Diz Ağrısı için Bitkisel Tedavi

Vücudumuzun neredeyse bütün yükünü taşıyan dizlerde ağrı problemi yaşadığınızda ne yapıyorsunuz? Bu konuda size bir önerim var hemde tamamen ve doğal bitkisel bir çözüm.

Daha sonra ise diz ağrısına ne iyi gelir ve diz ağrısı için ne yapılır bunları anlatmak istiyorum.

Diz Ağrısına Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki, diz ağrıları ve diğer diz problemi olan kişiler için, beyaz ispirto ve kafuru ile hazırlanacak olan bitkisel bir öneride bulundu.

Malzemeler: 1 litre beyaz ispirto, 4 adet, kesme şeker büyüklüğünde kafuru.

Kafuruyu, ispirtonun ,içine atıp 3-4 gün bekleterek eritin. Kafurular eridikten sonra, her akşam yatmadan önce bu karışımı dizlerinize sürerek, streç filmle sarın. Bir kaç gün sonra, çok daha kolay ve ağrısız yürüdüğünüzü göreceksiniz.

Diz Ağrısına Ne iyi Gelir? Diz ağrısı için iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri şu şekildedir;

Havuç: Havuç eski çağlardan beri eklem ağrısı için kullanılmaktadır. Dizlerde oluşan ağrıyı hafifletmek için 2 adet havuç rendelenir ve çiğ şekilde tüketilir. İçerisine limon suyu eklenerek de tüketilebilir. Ağrı yatıştırıcı etkisi vardır.

Çemen Tohumu: Dizlerde eklem ağrısı için çemen tohumu da kullanılabilir. Geceleri 2 çay kaşığı çemen tohumu suya konur. Sabahları bu su süzülerek tüketilir. İyileşme sürecini kısaltmaya yardımcı olur.

Su Tüketimi: Su alımının artırılması ağrıların oluşmasını engeller. Genel sağlık için de önemli yeri olan su kan dolaşımını hızlandırır. Eklemlere besinlerin ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

Soğan: Soğan bağışıklık sistemini uyaran yararlı bileşenler içerir. Aynı zamanda iyi bir doğal anti inflamatuardır. Ağrıyı azaltmaya yardımcı olan kükürt bileşikleri içerir.

Masaj: Dizlerdeki eklem iltihabını azaltmak ve kan dolaşımı artırmak için dizlere sıcak yağ ile masaj yapılabilir. 2 çay kaşığı hardal yağı ve 5 diş sarımsak ısıtılır. Süzüldükten sonra ılıkken dizlere masaj yaparak uygulanır.

Yoga: Yoga egzersizleri eklemlerin çalışmasını sağlar ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olabilir.

DİZ AĞRISI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı diz ağrısına iyi gelen doğal yöntemler dizlik kaplıcalar besinler hap bitkisel ilaçlar kremler yağlar bitki krem sirke hacamat hangi bölüm bakar doktora gidilir buz iğne tedavisi ne iyi gelir kadınlar kulübü için krem jel egzersiz ne yapabilirim ağrı kesici doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde kesin çare nasıl geçer giderilir neye işarettir ne zaman geçer ne sürülür ne fayda eder feridun kunak maranki konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

diz agrisina bitkisel cozum, diz agrilarina bitkisel cozum, diz ağrısı bitkisel çözüm, ahmet maranki diz ağrısı nasıl geçer, diz agrısına iyi gelen bitkiler, diz ağrıları için bitkisel çözüm, diz ağrısı için bitkisel çözüm, diz ağrısı bitkisel tedavi, diz ağrısına bitkisel tedavi, diz ağrılarına bitkisel çözümler

7 Comments on Ahmet Maranki Diz Ağrısı için Bitkisel Tedavi

  1. hocam selam alekim ben ayaklarımın agrısından namazımı kılamıyorum ve yattıgımda agrıdan uyuyamıyorum ayak ve diz agarılarımcok bana bu konuda yardımcı olursanız nasil bir kür gulanır selamlar

  2. diz ağrısı konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. diz ağrısı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. hali saha maçında dizime darbe geldi ve menisküs 1 dereceden zedelenmiş bunun için önereceğiniz bitkisel kür var mı

  4. diz ağrısı nasıl geçer diye sorarsanız diz ağrınızı geçiren bitkisel çözüm işte bu

  5. yaş ilerledikçe dizlerimdeki ağrılar artıyo diz ağrılarım için daha öncede bitkisel kürler uyguladım ama ahmet marankinin diz ağrısı için bitkisel kürünü ilk defa uygulayacağım

  6. salam memmed.diyesen bakilisiz,bu bitkileri bakida tapmaq olar?siz tapmisiz?xais cvb yazasiniz vacibdi

  7. salam sizi sagolasiz bu yazilarizdan cok faydalandim cinsel gucu ve sertleshimin bitkisel tedavisi varmi?lutfen bir kac rechete onerirmisiniz

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.