Ahmet Maranki Kiraz Detoksu

kiraz-detoksu

Ayın hareketine göre yapılan kiraz diyeti veya kiraz detoksu için artık tam zamanı. Hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler mutlaka kiraz detoksu yapmayı denemeli.

Özellikle vücutta biriken ödemleri atması açısından çok faydalı olan kiraz diyetini yapan hanımlar çok kısa bir sürede sağlıklı bir şekilde en az 5 kilo verebiliyor.

Kiraz Detoksu Nasıl Yapılır? İşte detayları ile Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen 2018 kiraz detoksu veya kiraz diyeti.

Kahvaltı: 3 bardak bitki çayı ( mümkünse kiraz sapı çayı ) içmeli ve kilosu 60-70 kilo arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz yemeliler.

Öğle: 3 bardak bitki çayı ( mümkünse kiraz sapı çayı ) ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz yenmeli.

Akşam: 3 bardak bitki çayı ( mümkünse kiraz sapı çayı ) ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz yenilir.

3 gün süreyle devam eden kiraz detoksu veya kiraz diyetinde, her öğünde en az 3 fincan çay ve PH seviyesi yüksek, kaliteli, alkali sular bolca tüketilmelidir. (En az 1,5 – 2 litre) Bitki çaylarının içine tatlandırıcı olarak sadece ama sadece hakiki çiçek balı kullanılmalıdır.

Kiraz seçme aşamasında çok tatlı ve şekerli olan Napolyon kirazı yerine, daha doğal sarımtırak, beyaz ve diğer küçük kirazlar tercih edilmesinde fayda vardır.

Kiraz detoksuna başlamadan 3 gün önce, detoksunu etkisini artırmak amacıyla kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdaları tüketmemeye özen göstermelisiniz.

KİRAZ DETOKSU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı ahmet maranki kiraz detoksunun faydaları zararları nedir ne demek ne zaman yapılır ne işe yarar neye iyi gelir nasıl yapılır yapılıyor 2018 2019 2020 2021 yapanlar kaç kilo verdirir şeyda coşkun ile kaç kilo verilir yapanların yorumları ne zaman yapılır kaç kilo verdirir tarihleri yapanlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kiraz detoksu 2012, kiraz diyeti 2012, ahmet maranki kiraz diyeti 2012, kiraz detoksu nasil yapilir, maranki kiraz detoksu 2012, maranki kiraz diyeti 2012, ahmet maranki kiraz detoksu 2012, 2012 kiraz detoksu, kiraz detoksu, kiraz kürü nasıl yapılır

8 Comments on Ahmet Maranki Kiraz Detoksu

 1. ahmet maranki kiraz detoksu konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kiraz detoksu için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

 2. Kiraz deroksunu iki gun denedim ve faydasını gördüm herkese ısrarla tavsiye ediyorum cildimin yenilendiği kan dolaşımımın daha rahat olduğunu yüzümün guzellesip kan geldigini gördüm ama cok ac kaldım o yüzden iki gun yapabildim.

 3. sadece kirazmı normal yemek yemiyormuyuz ??????

  kirazlamı doyacagız..

  Cevap: aynen öyle olacak. merak etmeyın acıkmayacaksınız bile çok sağlıklı

 4. 2012 yılı için ahmet marankinin kiraz detoksu 2012 tarifini uyguluyorum. umarım faydası olacak

 5. Ben 2 yildir uyguluyorum ve 3 gunde 3 kg eksiliyorum hicte zorlanmiyoyum ilk gun cok az bas agrisi oluyor herkese tavsiye ederim

 6. benim üc aylik bebegim var ve emziriyorum bu kiraz detoksunu yapsam sütümde azalma olurmu?

  Cevap: hayır olmaz. aksine faydası bile olur

 7. kiraz detoksu nedir ahmet maranki kiraz detoksu nasıl yapılır ve uygulanır ayrıca kiraz detoksunun faydaları ve zararları hakkında oldukça faydalı bir paylaşım olmuş

 8. ahmet marankinin kiraz detoksunu bende uygulamak isterim ama kış mevsımındeyız ve ne yazık kı kiraz yokkk 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published.