Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

kozmik-beden-temizligi

Kim yaşlanmak ister ki? Gençlik yıllarındaki gibi sağlıklı, güzel olmayı kim istemez? Ama mademki yaşlanmaktan kaçmak mümkün değil, o zaman ne kadar geciktirirsek o kadar iyidir. Yapmamız gereken sağlıklı yaşamak, şifalı bitkilerden faydalanmak ve spordan asla vazgeçmemek ve doğru zamanda doğru şekilde kozmik beden temizliği yapmak.

Kozmik beden temizliği senede 2 defa yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda ay dolunay durumunda iken bu uygulama yapılır. Şimdi detaylara girerek konuyu biraz açalım.

Ahmet Maranki; Kozmik beden temizliği kalın bağırsağı, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organları temizleyerek bedenin 10 yaş gençleşmesini sağladığını ve bu sebepten dolayı her sene en az 1 kere beden temizliği yapılması gerektiğini belirtiyor.

Kozmik beden temizliği kanser, hepatit B, hepatit C, reflü, ülser, kalın bağırsak hastalıklarında, basur, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkili bir yöntemdir.

Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır: Uygulama Eylül, ekim kasım aylarında ve mart, nisan, mayıs aylarında ayın dolunay olduğu zaman; gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu gün bitiyor. Kozmik beden temizliğinde şu yöntemi uyguluyoruz.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar yada mevsimine göre ıspanak, maydanozun suları sıkılıp içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da eklenerek, her sabah 2 bardak içilecek.

Öğle: Mevsim meyveleri 5 dakika kadar haşlanıp yenilecek.

Akşam: Salata ve sebze çorbası dışında hiçbir şey yenilmeyecek.

Kozmik beden temizliğinin son gecesi akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek.Bu kürü uygularken asla tüketilmeyecek besinler ise şunlar: Ekmek, hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, konsantre gıdalar, şeker, kolalı içecekler, kahve, siyah çay.

Okuduğunuz bu makale kozmik beden temizliği hakkında size yeterli bilgiyi vermediyse, Ahmet Maraki hocamızın anlatımıyla videoumuzu izlemeye veya yorum yaparak sorularınızı iletmeye ne dersiniz?

AHMET MARANKİ HOCAMIZA KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ HAKKINDA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı ahmet maranki kozmik beden temizliği seti lavman nasıl yapılır 2017 2018 2019 2020 tarihi videosu nasıl yapılır yapanlar nedir yapılır faydaları yararları faydası zararları ne işe yarar neye iyi gelir son günü yapılışı nedir ne zaman yapılır neler yenir ne demek yapanların yorumları tarihleri ilkbahar sonbahar kilo verdirir mi fiyatları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kozmik beden temizliği nasıl yapılır, maranki kozmik beden temizliği, ahmet marankı kozmık beden temızlıgı, maranki kozmik beden temizliği NASIL YAPILIR, ahmet maranki beden temizligi nasil yapilir, ahmet maranki beden temizliği tarihleri 2013, beden temizligi nasil yapilir, kozmik beden temizliği nasıl yapılır 2012, ahmet maranki detoks tarihleri 2013, maranki beden temizliği nasıl yapılır 2012

5 Comments on Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

  1. ben 2009 yılından beri 6 ayda bir yaparım ilk yaptığım da acaba bağısaklarıma bir zarar verirmiyim diye düşünmüştüm faydasını çok görüyorum vucuddan birsürü şey döküyorum demekki temizlik yapmasam bunlar vucudum da kalacak beni hasta edecek bu koruyucu bir iş herkesin yapmasını tavsiye derim ama herkes yapamaz sabir gerektiren kolay olmayan bir iş

  2. Salamun aleykum.Ben Azerbaycandan yaziram.Bazi seyleri anlamiram.Insanin kilosu kaç olmali bunu yaparken?ayin haraketini de anlamiyorum

  3. Bende kozmik beden temizligi nasil yapilir anladimda shu ay meselesini anlamadim bide kac gun yapilacak

  4. kozmik beden temizliği konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kozmik beden temizliği için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  5. sizi gerçekten tebrik ederim. ahmet marankinin kozmik beden temizliğini hem anlatımlı hem videolu olarak çok iyi işlemişsiniz. sayenizde kozmik beden temizliği nedir nasıl yapılır faydaları ve zararları hakkında çok geniş bir bilgiye sahip oldum

Leave a Reply

Your email address will not be published.