Ahmet Maranki Mide Hastalıkları için Bitkisel Çözümler

mide-spazmi-nasil-gecer

Mide Hastalıklarına Ne iyi Gelir? Doktor Ahmet Maranki mide hastalıklarının tedavisinde kullanılabilecek bitkisel çözümlerini anlattı.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 20 gram menekşe konularak 10 dakika bekletilir, günde 2-3 bardak içilir.

– Civanperçemi az pelin otu ile birlikte kaynatıldıktan sonra bal ile tatlandırılarak günde 3 su bardağı içilmeye devam edilir.

– Yemeklerin üstüne veya gerektiğinde 3-5 adet çiğ nohut yenir. Yemeklerden sonra midede meydana gelen ağrıları giderir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 4 gram dağ reyhanı konularak 10 dakika bekletilir çay yerine içilir.

– 8 litre kaynar suyun içine 500 gram sarı kantaron otu konulur. 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülerek dolapta muhafaza edilir. Sabah, öğle, akşam yemeklerinden 1 saat önce bir su bardağı içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 4-10 gram zerdeçal konulur. 10 dakika kaynatılır. Günde 2-3 bardak içilir.

Kudret narı olgun meyveleri bal ile macun yapılarak yenir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 10 gram civanperçemi konularak 10 dakika bekletilir, günde 2-3 bardak içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 10 gram kuşburnu konularak 10 dakika bekletilir, günde 3-4 bardak içilir.

MİDE HASTALIKLARI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı mide hastalıklarına iyi gelen besinler bitkiler kaplıcalar bitki çayları dua şifalı bitkiler taşlar rahatsızlıklarına ne iyi gelir kim bakar hangi doktor bölüme gidilir doğal kesin bitkisel çözüm çare son tedavisi evde ibrahim saraçoğlu ahmet maranki için diyet kür ne yemeli ilaç kudret narı nasıl teşhis edilir anlaşılır kilo aldırır mı tıptaki adı kaşıntı yapar mı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

mide rahatsızlıklarına bitkisel çözüm, mide sorunlarına bitkisel çözüm, mide hastalıklarına bitkisel çözüm, mide rahatsızlığı bitkisel tedavi, ahmet maranki mide rahatsızlıkları, mide rahatsızlıklarının bitkisel tedavisi, maranki kurleri 2013 mide rahatsizliklari, mide sorunlarına bitkisel çözümler, mide sorunlarına kesin çözüm, gebelikte mide sorunlarina cözümler

4 Comments on Ahmet Maranki Mide Hastalıkları için Bitkisel Çözümler

  1. ben kudret narı tozu aldım.ac karnıma gunde 3 defa yogurdun ıcıne kudret narı tozunu katıp ıcıyorum 2 gundur bı faydasını alamadım sızce ne yapmalıyım

  2. mide hastalıkları konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. mide rahatsızlıkları için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. mide ağrıları ve mide sorunları için bitkisel yöntemleri ve şifalı bitkileri kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var

  4. mide hastalıklarından şikayetçi olanlar ahmet marankinin mide hastalıkları için önerdiği bitkisel kürü mutlaka denemeli bence mide sorunları için çok iyi

Leave a Reply

Your email address will not be published.