Ahmet Maranki Ses Kısıklığı için Bitkisel Çay Tarifi

Ses Kısıklığına Bitkisel Çözüm: Dilerseniz ilk önce bitkisel tedavi uzmanı olan iki ünlü profesörümüzün ses kısıklığına iyi gelen bitkisel çay tavsiyelerini aktaralım. Daha sonra ise ses kısıklığına karşı alternatif olarak başka neler yapabiliriz bunları görelim.

İbrahim Saraçoğlu Ses Kısılması Tedavisi: Ses kısılmasını önlemek için 1 çay bardağı suda 1 kabuk tarçını 5-6 dakika kaynatın ve ılık hale geldikten sonra için.

Ahmet Maranki‘ Ses Kısıklığı‘ Tedavisi: Ahmet Maranki önerdiği bitkisel çay sayesinde ses kısılması probleminin tamamen yok edileceğini söylüyor.

Malzemeler ve Yapılışı: Zencefil, Hibiskus, Nar çiçeği, Ada çayı. Malzemeleri eşit miktarda karıştırarak cam kavanozda saklayınız. Daha sonra ihtiyacınız olduğu zaman bu karışımdan 1 tutam alıp 1 su bardağı sıcak suya koyarak kısık ateşte 5-6 dakika demleyin ve için.

Ses Kısıklığına iyi Gelen Çaylar: Ses kısılmasına kullanılan bitki çayları zencefil ve papatya çayıdır.

– Ballı zencefil çayı ses kısılması konusunda çok yardımcıdır. Zencefil çayı hazırladıktan sonra içerisine 1 çay kaşığı bal atın. Şeker ilave etmeyin.

– Çok sıcak olmayan, ılık bir papatya çayı ses tellerinizi rahatlatmak ve ses kısıklığını önlemek için faydalıdır.

SES KISIKLIĞI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı ses kısıklığına iyi gelen şeyler bitkiler ilaç kürler pastiller yöntemler iğne şeker dua kür ses kısılmasına iyi gelen ilaçlar ahmet maranki ibrahim saraçoğlu için bitki çayı ses kısıklığını ne giderir gidermek önlemek açmak için okunacak dua bitkisel kür en çabuk hemen ne geçirir ne yapabilirim en iyi gelen şey tedavisi dondurma iyi gelir mi doğal kesin çözüm son çare evde antibiyotik pratik çözümler nasıl giderilir tedavi edilir geçer bilgi ne yapmalıyım yapılması gerekenler neler yapılır ne yapmalı hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ses kısılınca ne iyi gelir, ses kısılmasına çözüm, ses kisilinca ne yapilir, ses kısılmasına bitkisel çözüm, ses kisilmasinda ne yapilir, ses kısılmasını önlemek, ses kısılmasına ne yapılır, ses kısılması için ne yapılır, ses kısılınca ne yapılmalı, ses kısılınca ne yapmalı

3 Comments on Ahmet Maranki Ses Kısıklığı için Bitkisel Çay Tarifi

  1. ses kısıklığı konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. ses kısıklığı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. benim 4,5 yaşında kızım var onun sesi çok kısılıyor.bu bitkilerin bir zararı olurmu küçük oldugu için?nekadar süreli ve nasıl kullanılması gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim.

  3. ses kısıklığı sorunu yaşıyorum. özellikle bahar aylarında sesim çok kısılıyor. ses kısılmasına ne sebep olur yada ses kısılması nasıl geçer bilmiyorum ama ses kısıklığı için şifalı bitkilerin ve bitkisel tedavi yöntemlerinin iyi geleceğine inanıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.