Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre ya akrep burcu erkeğisiniz. Ya da akrep burcu erkeğinden hoşanıyorsunuz. İşte karşınızda merak edilen ve hakkında sorulan bütün sorulara yanıt verecek akrep burcu erkeğinin özellikleri.

Kendilerine olan güveni her hallerinden bellidir. Ne istediğini bilen, ölçülü, bir yandan da tutkulu yapıları, kadınların soluğunu kesebilir. Akrep burcu erkekleri çok ateşli tiplerdir. Onlarla aşk gerçekten çok yakıcıdır. Hayatlarında cinsellik önemli bir yer tutar. İlişkilerinde, kumandanın kendilerinde olmasını isterler.

Doğum anındaki etkilere ve yetiştirilme tarzına göre acımasız, kaba, zalim olabilir ama kendisine özgü bir çekiciliği de vardır. Aradığı kadını bulduğunda, sağlam, güvenilir bir eş olacak, eşinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır. Çünkü o, sınırlarının, potansiyelinin çok ötesinde olduğunu bilir.

Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Mümkün olduğunca dolu yaşamak, öğrenmek arzusunda olduğu, kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir. Akrep burcu erkekleri ilk gördüğü kadına aşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır. Uzun zaman daldan dala konsa da, bunlar hayatının kadınını bulması için alacağı yolun parçalarıdır.

Çok kıskançtır ama eşinin, fiziğiyle, zekasıyla, hareketleriyle, dikkat çekici olmasını ister. Herkesin ilgisini cezbeden bir kadının sadece onun olduğuna inanması gururunu okşar. Ama kıskançlığıyla eşini bunaltmaktan da geri kalmaz. Akrep burcu erkeği aile yaşamında titiz sayılır. Çocukları çok sevmiyor gözükse de, çok yufka yürekli bir baba olabilir. Genelde otoriter ve soğuk tavırlara bürünse bile, onlarla özel olarak ilgilenir.

İşine önem verir, fakat asla işi için ailesini ihmal etmez. Parayı sever. İyi yaşamak, kendisinin ve ailesinin geleceğini güvence altına almak için para kazanması gerektiğini bilir ve istediği hayata eninde sonunda kavuşmak için çaba gösterir.

Bu yazı akrep burcu erkeğinin özellikleri, akrep burcu aşk hayatı, akrep burcu erkeğinin cinsel hayatı, akrep burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç fiziksel özellikleri olumsuz özellikleri, akrep burcu erkeğinin hoşlandığı şeyler yükseleni yıldıznamesi nasıl aşık edilir, akrep burcu erkeğinin ilgisi dikkati nasıl çekilir sevdiği şeyler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

akrep burcu erkegi, akrep erkeği ve aşk, akrep erkeğinin dikkati nasıl çekilir, akrep burcu erkeği cinsel hayatı, akrep burcu erkeğinin özellikleri, Akrep burcu erkeğinin dikkati nasıl çekilir, yükseleni boğa olan akrep erkeği, akrep burcu erkeği özellıklerı ve anlastıgı burc, akrep burcu erkeği özellikleri, akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır