Akrep burcu kadını veya akrep burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda akrep burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Bu yazımız akrep burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler sunacak.

Akrep burcu kadını, özellikle su elementinden olan Yengeç ve Balık burçları, toprak elementinden ise Başak ve Oğlak burçları ile çok iyi anlaşmaktadır. Ayrıca yine toprak elementinden olan Boğa burcu ile de bazen iyi anlaşabilmektedir. Boğa burcu ile bazen iyi anlaşmasının sebebi ise şudur; Boğa burcu, Akrep burcunun karşıt burcudur. Bu iki burç aslında birbirini tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Akrep burcu kadını da tamamlanmayı, bütünleşmeyi seven bir yapıdadır. Ancak bu iki burç arasında zaman zaman empati eksikliği de oluşabilmektedir. Bu da kimi zaman anlaşmazlıklara sebep olmaktadır. Bu durum Akrep kadını ile Boğa erkeğinin iyi bir çift olamayacağı anlamına gelmez. Yine de birbirlerine öğretecekleri çok şey vardır.

Akrep burcu kadınının uyumlu olmadığı burçlar ise, daha çok hava elementi ile ateş elementi içerisinde yer alan burçlardır. Çünkü akrep burcu kadını, çok gösterişli kişilerden pek hoşlanmaz. Onun için kişinin dış görünümünden ziyade karakteri önemlidir. Birlikte olacağı kişinin dış görünümünün iyi olması onun için asla yeterli değildir. O, duygusal derinliğe ve tutkuya önem verir. Bundan dolayı Akrep burcu kadını, ateş elementinden Yay, Koç ve Aslan burçları ile iyi anlaşamaz. Bunların dışında hava elementinden olan İkizler, Terazi ve Kova burçları da Akrep burcu kadınının iyi anlaşamadığı burçları arasındadır.

Akrep burcu erkeği, özellikle Yengeç ve Balık burçları ile çok iyi anlaşır. Çünkü bu burçlar da kendisi gibi su elementindendir. Bunun yanı sıra toprak elementinden olan burçlar ile iyi anlaşır. Yani Oğlak, Başak ve bazen de Boğa burcu ile iyi anlaşır. Bazen Boğa dememizin sebebi ise şudur; Akrep burcu ile Boğa burcu karşıt burçlardır. Akrep burcu ile Boğa burcu birbirlerini tamamlayıcı niteliklere sahip olsalar da ilişkilerinde zaman zaman sorun yaşayabilirler. Çünkü bazen aralarında bir empati eksikliği baş gösterebilir. Yine de bu iki burca ait bireylerin birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Akrep, Boğa’ya değişime direnmemeyi öğretecektir. Çünkü o farklı koşullara ayak uydurabilen, dönüşümleri fırsata çevirebilen bir yapıya sahiptir. Boğa ise Akrep’e değişim noktasında takıntılı olmamayı, dönüşüm için kriz yaratmamayı öğretecektir.

Akrep burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise ateş ve hava elementinden olan burçlardır. Bu burçları şu şekilde sıralayabiliriz;

a) Ateş elementinden Yay, Aslan ve Koç
b) Hava elementinden Kova, İkizler ve Terazi

Akrep burcu erkeği bu burçlar ile anlaşamaz. Çünkü bu burçların genel özelliği dış görünüme önem vermeleridir. Akrep burcu erkeği ise dış görünüme önem vermez, gösterişten ve havailikten hoşlanmaz. Onun için duygusal derinlik ve karakter özellikleri çok daha önemlidir.

Bu yazı akrep burcunun anlaşabileceği burçlar, akrep burcunun anlaşamadığı burçlar, akrep erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, akrep burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, akrep burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

akrep burcunun anlaştığı burçlar, akrep burcu anlaştığı burçlar, akrep burcu erkeği hangi burç kadınıyla anlaşır, akrep burcunun anlaşabildiği burçlar, akrebin anlaştığı burçlar, akrep burcunun iyi anlaştığı burçlar, akrep burcunun en iyi anlaştığı burçlar, akrep burcuyla anlaşan burçlar, akrep burcu kadının anlaştığı erkek burçlar, akrep anlaştığı burçlar