Akrep burcu kadınları ve akrep burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi sözü çok fazla uzatmadan sizlere akrep burcu erkeğinin ve kadınının özellikleri hakkında her türlü detayı anlatmak istiyorum.

Tanımlayan söz: Kendimi arzuladığım şeylerde arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Fiziksel açıdan güçlü ve konsantrasyon sahibi, kararlılık, delici bir anlayış, hayatın anlamını sorgulayan, değişime eğilim, kendini yenileme arzusu, başkalarına ilham veren ve derin

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Kıskanç ve yıkıcı hareket eden, kin duygusunu besleyen, karanlık ve acımasız, başkalarının zayıflıklarından beslenen, egoist
Yönetici gezegeni: Mars

Elementi: Su
Niteliği: Sabit

Vücutta karşı geldiği bölge: Cinsel organlar
Rengi: Koyu kırmızı, bordo, kan rengi

Metali: Demir
Taşı: Opal

Akrep Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Akrep burcu kişiler yakın ilişkilerinde büyük bir yoğunluk ve güven içinde olma arzusu içindedirler. Bu yüzden çok huzurlu birliktelikler yaşamazlar. Bir beraberlik onların hayatına büyük bir dönüşüm getirmelidir. Bu tutumları yüzünden kendilerini ve partnerlerini yıpratabilir. Daha sakin ve güven veren bir eş tarafından dengelenmesi gerekir. Ancak tutkulu yanları onların yüzeysel ilişkilerden çok uzun vadeli birlikteliklere eğilim göstermesine neden olabilir. Eğer haritalarında daha fazla aşırılık getiren unsurlar varsa, bu durum ilişkilerinde ani bitişlere neden olabilir.

Akrep Burcunun Avantajları: Akrep burcundan birisiyle beraber olmak hayatınıza daha fazla derinlik ve duygusal tecrübe katacaktır. Akrep size güvendiği andan itibaren bu tutumunu sonuna kadar sürdürmek ister. Burcun gizemli çekiciliği yine aşk hayatınıza büyük bir heyecan katabilir. Dayanıklı ve ruhsal açıdan derin bir eş olarak Akrep hayatınıza beklentilerinizin çok ötesinde yenilenme getirebilir.

Akrep Burcunun Zayıflıkları: Akrep kötü huylarından kolayca sıyrılamaz ve genellikle kıskançlık ya da endişe beraberliklerin önemli gerginliklere ve problemlere yol açacaktır. Bu burcun insanı kontrol etmeye eğilimlidir. Bu nedenle ilişkinizde kendinizi daha kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bir duygu insanı olarak Akrebi anlamak da zor olacaktır.

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talep eden kişi olabilirler. Akrep aynı zamanda sınırları da zorlayan bir burçtur. Yeni deneyimler ona çekici gelir ve aşkın ateşinde tutku ile yanmak isterler. Bir bakıma Akrep, Boğa burcu kişilerin tam tersine var olanla değil, var olanı sürekli değiştirmekle uğraşır.

Eğer bir beraberlik çok sakin ve sağlam ilerliyorsa, Akrep bundan da şikayet edebilir. Zira Akrep yerinde uslu uslu oturabilen bir burç değildir. Mutlaka bir yenilenme ve kriz yaratma arzusundadır.

Akrep dişil bir burç olmakla birlikte, Mars yönetimindedir. Savaş gezegeni Mars bu burca büyük bir dayanıklılık ve kontrol duygusu getirir. Su elementinden olmasına karşın, güçlü duygularını dışarı yansıtmayı tercih etmezler. Ser verip sır vermemek, özellikle yükselen Akrep burcunun dikkat çeken bir özelliğidir. Sabit nitelikte bir burç olması nedeniyle, ilişkilerinde kararlı ve sahip olmacı bir tavır sergilerler.

Keskin sezgileri sayesinde karşısındaki kişiyi bir MR cihazı gibi okuyabilir. Ancak bu durum Akrep burcu kişilerin ilişkilerinde önemli problemler de getirecektir. Zira ilişkilerinde fazla özgürlükçü ve toleranslı olmayabilirler. Tam tersine baskın, çoğu zaman kıskanç ve kızdırıldığında öfkesini uzun süre tutan bir yönü de vardır.

AKREP BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı akrep burcunun genel özellikleri yükseleni taşı gezegeni olumsuz özellikleri rengi günlük haftalık aylık yıllık yorumu kadın erkek kadınının erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır gönlü nasıl alınır gözleri dış görünüşü karakteristik özelliği yükseleni ideal eşi hoşlandığı şeyler dikkatini çekmek zaafları anlaştığı burçlar sevmediği şeyler en sevdiği temek ilgisizliği kalbini kazanmak ne zaman nedir ne grubu nelerden hoşlanmaz neleri sever ne ister neden susar tehlikelidir nasıldır nasıl biridir aşık olur affeder sever anne baba olur ikna edilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

akrebin kan rengi, akrep burcunun karsiligi cin takvimine göre, akrep burcunun zaafları, akrep tutkusu yoğunluk, bacaktaki kızarıklıklar neyin habercisi