Akrep burcu kadını veya akrep burcu erkekleri bu yazımız sizin için. İş hayatında sizi neler bekliyor, hangi iş dallarında daha başarılısınız. Akrep burcu birisi ile ortaklık mı yapacaksınız? Bence iş hayatına atılmadan önce

bu yazımızı okumalısınız.

Akrepler doğuştan büyük işlere yatkındırlar. Gerçekten önemli kişiliklerin doğduğu gruptandırlar. Başbakan olmasanız veya Nobel ödülü kazanamasanız bile seçtiğiniz her meslekte başarılı olursunuz. Şöhret yolunda Akrep kendinden fazlaca emin kibrini bırakmak zorundadır. Akrep burcundan birçok insan yanlış zamanda söylenen bir söz yüzünden meslek hayatlarını söndürmüşlerdir. Ne kadar doğru olsa bile hangi şef, çalışanların birinden yanlış bir şey yaptığını duymak ister?

Yani Akrep insanlarının problemi bir iş bulmak değil, onu elinde tutmaktır. Bu sonuncusu, üstleriniz tarafından eleştirilmenize bağlıdır. Çok abartmadığınız sürece sizden hoşlananlar densizliklerinizi görmezden geleceklerdir. Onlar sizin mesleki hırsınızdan, bilginizden ve fikir zenginliğinizden etkilenirler. Tam tersine şef size iyi davranmıyorsa, çok kötü olabilirsiniz. O zaman işi çok ciddiye alır ve her yanlışlığı görürsünüz ve eleştirirsiniz. Siz belki biraz zıt bir karaktersiniz, aşırılığa kaçıyorsunuz, ama diğerleri tarafından acımasızca değerlendiriliyorsunuz. Akrepler, mümkün olduğunca az insana bağlı olacakları bir iş seçmeliler. O zaman, kendini sevdirmeme olasılığı daha azdır. Yani onlar için bağımsız çalışma olanağı olan meslekler uygundur; doktor, müteahhit veya danışmanlık gibi.

Akrebe ayrıca araştırmacılık, dedektiflik, gazetecilik, psikiyatr veya “iş” denilirse ajanlık gibi meslekler de uygundur. Çünkü bu alanlarda gizli bilgileri hissetme yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Sanat, Akrebin yaşamak için ihtiyaç duyduğu bağımsızlığı verebilir. Uyumsuz, provokatör hareketleri halkın ilgisini kesinlikle çekecektir.

Çalışan olarak sadece kendi işlerinizi üstünüze alırsınız. İlerlemenize yardımcı olduğu sürece şikâyet etmeden ekip çalışması da yapabilirsiniz, zamanı geldiğini görünce hiç düşünmeden taraf değiştirirsiniz. Amaçlarınız şefinkilerle uyuştuğu sürece vefalısınızdır. İşveren olarak sıkı, ama adaletlisiniz. Çalışanlarınızın seçimine çok önem verirsiniz. Hassas burnunuz özellikle “pislik kokusu” nu iyi alır.

Size uymayanın şansı yoktur. Son olarak nazik bir konudan bahsetmek istiyoruz: Akrep insanlarında hak ve kanunlara pek uymayan yönler vardır. Ama konumuz, hayatını hırsızlık veya saldırı gibi ciddi kriminal suçlarla kazanan Akrepler değil. Burcunuzun temsilcileri ayrıca legalite ve illegalite arasındaki ince yolda gidip gelenlerde değil. Bütün olası kanun boşluklarını bulup çıkarmak hoşunuza gidiyor. Tabii ki siz, klasik Akrep olarak tamamen suçsuzsunuz.

Akrep burcu kadını, son derece gizemli, ketum ve araştırmaya yöneliktir. Bu yüzden iyi bir dedektif olabilir, iyi bir psikolog olabilir, iyi bir arkeolog olabilir ya da herhangi bir alanda iyi bir araştırmacı olabilir. Aynı zamanda Akrep burcu kadınının en önemli özelliklerinden biri karşısındaki insanın bilinç dışını görebilme ve tahlil edebilme özelliğine sahip olmasıdır. Bu yüzden psikiyatriye dayalı meslekler Akrep burcu kadını için uygundur. Bunun dışında Akrep burcu kadını güç tutkunu olduğu için politika ile ilgilenmeye müsaittir, siyasi konulara eğilimlidir. Akrep burcu kadını, riskli işlere girmekten de çekinmez.

Akrep burcu kadını, karakteristik özelliklerini iş hayatına da yansıtır. Bu özellikler şunlardır; paylaşımcılık, güvenilirlik, baskınlık, uyum ve prensipli olmaktır. Ancak Akrep burcu kadını bu olumlu özelliklerini gösterirken birlikte çalıştığı insanlardan da aynı şekilde davranmalarını bekler. Bunun aksinde bir durum olduğunu sezerse onun da olumsuz özellikleri baş gösterecektir. Bunlar da; kıskançlık ve kinciliktir. Çeşitli entrikalara dayanan bu kavramlar oluşması ile birlikte bir takım çatışmalar da meydana gelebilir.

Akrep burcu kadını son derece karizmatik ve baskın bir yapıya sahip olduğu için idari yöneticiliğe dayanan müdür, patron gibi meslek dallarına eğilimlidir. Akrep burcu kadınının elemanlarını yönetme ve yönlendirme becerileri yüksektir. Aynı zamanda karizmatik olduğu için de liderlik vasfı üst düzeydedir.

Bu yazı akrep burcu iş hayatı, akrep burcu iş yorumu, akrep burcunun iş durumu, akrep burcu iş falı, akrep burcu hangi işlerde başarılı olur, akrep kadını iş hayatı, akrep erkeği iş hayatı, hangi mesleği seçmeli hangi meslekte başarılır olur hangi meslekleri yapabilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

akrep burcu kadını iş hayatı, akrep erkegi nasil basarili olur, akrep burcu meslek hayati, akrep burcu is hayati yorumu, akrep burcu is hayatı, akrep burcu hangi işleri, akrep burcu hangi işlerde başarılı olur, akrep burcu hangi iş, akrep burcu erkekleri hangi islerde basarili olur, akrep burcu erkeğinin iş hayatı