Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

Aslan burcu kadını veya aslan burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda aslan burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi düşünüyor

musunuz? Bu yazımız aslan burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler sunacak.

Aslan kadını başta Terazi ve Kova erkekleri olmak üzere hava ve ateş elementinden olan burçlar ile iyi anlaşabilir. Hava elementinden olan burçlar İkizler, Terazi ve Kova’dır. Ateş elementinden olan burçlar ise Koç, Aslan ve Yay’dır. Kendisi gibi yine Aslan burcu olan erkek ile de iyi anlaşabilir. Koç ve Yay ile çok iyi anlaşır. İkizler ile çok güzel dostluklar kurabilir. Bu dostluk sevgililiğe de dönüşebilir ve aralarında kolay kolay sarsılmayacak bir ilişki doğar.

Aslan burcu kadınının anlaşamadığı burçlar ise genelde Toprak grubu ve Su grubu burçlardır.

Aslan burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burçlar şunlardır; İkizler ve Terazi. Kova kadınları ile de çok iyi anlaşır, çok iyi dostluk kurar. Bunların dışında ateş elementinden olan Koç ve Yay ile de iyi anlaşabilir. Kendi burcu ile de zaman zaman sürtüşmeler yaşasa da uyumlu bir birliktelik yaşayabilir.

Aslan burcu erkeğinin iyi anlaşamadığı burçlar ise toprak ve su grubundan olan burçlardır. Bunlar ise toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlak; su grubundan ise Yengeç, Akrep ve Balık’tır.

Bu yazı aslan burcunun anlaşabileceği burçlar, aslan burcunun anlaşamadığı burçlar, aslan erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, aslan burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, aslan burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

aslan burcunun anlaştığı burçlar, aslan burcunun en iyi anlaştığı burçlar, aslan burcunun anlat burlar, aslan burcu kadını kimlerle anlaşır, en iyi anlaşan burç çiftleri, burçlar erkekler kimlerle anlasir, aslan erkegi anlastigi burclar, kova burcu anlaştığı burçlar

1 Yorum var Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*