Aslan burcu kadını veya aslan burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda aslan burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Aşk veya arkadaşlık adına adım atmadan önce yazımıza göz atmanızı öneririm.

Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşacağınızı düşünüyor musunuz? Bu yazımızda aslan burcunun anlaştığı burçlar  ve anlaşamadığı hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyorum.

Aslan Burcu Kadını: Başta Terazi ve Kova erkekleri olmak üzere hava ve ateş elementinden olan burçlar ile iyi anlaşabilir. Hava elementinden olan burçlar İkizler, Terazi ve Kova burcudur.

Ateş elementinden olan burçlar ise Koç, Aslan ve Yay’dır. Kendisi gibi yine Aslan burcu olan erkek ile de iyi anlaşabilir. Koç ve Yay ile çok iyi anlaşır. İkizler ile çok güzel dostluklar kurabilir. Bu dostluk sevgililiğe de dönüşebilir ve aralarında kolay kolay sarsılmayacak bir ilişki doğar.

Aslan burcu kadınlarının anlaşamadığı burçlar ise genelde Toprak grubu ve Su grubuna dahil olan burçlar olarak bilinir.

Aslan Burcu Erkeği: En iyi anlaştığı burçlar şunlardır; İkizler ve Terazi. Kova kadınları ile de çok iyi anlaşır, çok iyi dostluk kurar. Bunların dışında ateş elementinden olan Koç ve Yay ile de iyi anlaşabilir. Kendi burcu ile de zaman zaman sürtüşmeler yaşasa da uyumlu bir birliktelik yaşayabilir.

Aslan burcu erkeğinin iyi anlaşamadığı burçlar ise toprak ve su grubundan olan burçlardır. Bunlar ise toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlak; su grubundan ise Yengeç, Akrep ve Balık’tır.

ASLAN BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı aslan burcunun anlaşabileceği burçlar anlaşamadığı burçlar aslan erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir aslan burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz kimle evlenmeli kime aşık olur konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

aslan burcunun anlaştığı burçlar, aslan burcunun en iyi anlaştığı burçlar, aslan burcunun anlat burlar, aslan burcunun en iyi anlaştığı burç hangisidir, aslanın en iyi anlaştığı burç, aslan burcunun en iyi anlaştığı burç, aslan burcu en iyi anlaştığı burç, aslan erkegi anlastigi burclar, aslan burcu kadininin nlastigi burclar, aslan burcu kadını kimlerle anlaşır