Aslan burcu kadınları ve aslan burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi sizlere aslan burcu erkeğinin ve kadınının özellikleri hakkında her türlü detayı vermek istiyorum. Umarım sıkılmadan okursunuz.

Tanımlayan söz: Kendimi yarattığım şeylerde arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Kendine güvenen ve enerjik, ilham veren, yaratıcı, güçlü bir etkileme gücü, artistik, güvenilir ve koruyucu

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Sert ve fazla despot, pohpohlanmaya dayanamayan, sürekli ilgi merkezi olmak isteyen, küstah, diktatör gibi, abartılı ve egoist
Yönetici gezegeni: Gündüzün ışığı olarak Güneş bu burcun yöneticisidir.

Elementi: Ateş
Niteliği: Sabit

Vücutta karşı geldiği bölge: Kalp, omurga
Rengi: Güneş renkleri, turuncu

Metali: Altın
Taşı: Rubi

Aslan Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Aslan ilişkilerinde sağlamlık ister ve dikkatin sürekli üstünde olmasından hoşlanır. Kimi zaman gibi gururlu, kimi zaman da neşeyle dolu bir çocuk gibidir. Son derece verici ve koruyucudur ancak otoritesinin sorgulanmasından hoşlanmaz. Oyuncu ve hayatı seven ve bunu yansıtan bir karakteri vardır.

Aslan Burcunun Avantajları: Güçlü ve mağrurdur ve çok iyi bir koruyucudur. İlişkisinde karşısındaki kişiyi yüceltmeyi sever. Bu yüzden cömerttir. Sürekli ve sağlam ilişkilerden hoşlanır. Hiçbir konuda aceleden hoşlanmaz. İlham veren, neşe ve enerji katan bir yönü vardır. Güçlü bir dost olabilir.

Aslan Burcunun Zayıflıkları: Kendi merkezli düşünmesinden dolayı, kimi zaman ezici davranabilir. Alışkanlıklarına fazla bağlı olması muhafazakarlık getirebilir. Aşırı gururu kibire dönüşerek yıkıcı olabilir. Zevklerinde abartıya kaçması yüzünden kızdırıldığında kabalaşabilir. Herşeyi kişilik çatışmasına dönüştürebilir.

Kişisel çekicilikleri ve karizmaları onları çekim merkezi haline dönüştürür. Yaşama sevinçleri ve kendilerine güvenleri ile başkalarına da heves ve coşku getirirler. İnandırıcı ve tutkulu karakterde büyük düşünce sahibidirler. Bu nedenle ilişkilerinde şımartılmak, gösterdikleri ilgi kadarını geri almak isterler. Eğer bu ilgiyi göremezler sıkılırlar ve tatmin olamayabilirler. zayıf bir partneri tercih etmezler, eğer bu yönde bir partner söz konusu ise onlara ezici davranabilirler. Bu bakımdan Aslanlar ilişkilerinde güçlü ve parlak egolarını kontrol etmek zorundadırlar ve bunu başarmaları hiç de kolay olmayabilir.

Aslan, eril ve kendine yeten, kendine son derece güven duyan, yaratıcı bir burçtur. Bununla birlikte, bu güçlü dış görünüşün altında güvensizlik ortaya çıkabilir. Pohpohlanmak ihtiyacı önemli bir problem yaratabilir. Baskın olmaları ve kendi performanslarını aşırı önemsemeleri yüzünden cinsel yaşamda kimi zaman kendilerini kitler ve soğukluk yaşayabilirler. İlişkilerinde ego problemleri yaşama eğilimleri onları belirli ilişkilere tutsak edebilir ve onlar için hiç de iyi olmayan bu beraberliklerinden kolayca kurtulamazlar.

ASLAN BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı aslan burcunun genel özellikleri kadın erkek anlaştığı burçlar yükseleni taşı gezegeni rengi uğurlu sayısı günlük haftalık aylık yıllık yorumu olumsuz özellikleri burçlarla uyumu  zaafları hoşlandığı erkek tipi aşk hayatı fiziksel özellikleri cinselliğe bakışı nasıldır psikolojik sevdiği kokular yıldıznamesi sevdiği kadın tipi aşkı anlaştığı kadınlar inadı nasıl kırılır kalbini kazanmak ne zaman ne grubu ne anlama gelir hamile kalır nelerden hoşlanmaz neden sevilmez neler bekliyor evlenecek nasıldır nasıl sever anne olur affeder kilo verir geri döner konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

aslan Burcu zayıflıkları, aslan burcu kadınına hayat veren özellik, aslan burcunun zayıflıkları, burlar ve zellikleri burlar