Eğer sizde aslan erkeği iseniz ya da aslan erkeğini etkilemek için uğraşıyorsanız ve aslan erkeğinin bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara Aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır.

Ona istediklerim veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

Bu yazı aslan erkeğinin özellikleri hoşlandığı kadınlar kıskançlığı sevdiği kadın tipi aslan erkeğinin sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı aslan erkeğini etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl kadınlardan hoşlanır aşık ederim aslan erkeği neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını kadını uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

aslan erkegi en iyi anlaştıgı burç, aslan erkegini nasil etkilerim, aslan erkeğinin sevdiği renkler, aslan erkeğinin sevgisi nasıl yükselir, aslan erkeyinin cinsel hayatı