Eğer sizde aslan kadını iseniz ya da aslan kadınını etkilemek için uğraşıyorsanız ve aslan kadınının bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara Aslan bayanı cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür.

Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır. Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın.

Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme çabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

Bu yazı aslan kadınının özellikleri hoşlandığı erkek tipi kıskançlığı sevdiği erkek tipi aslan kadınının sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı aslan kadınını etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl erkeklerden hoşlanır aşık ederim aslan kadını neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını erkeği uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

aslan kadını ve cinsel hayatı özellikleri, aslan kadinin hoslandigi erkek tipi, aslan kadınını nasıl etkilerim, aslan kadınını ni nasıl etkilerim, kabızlık sıskınlık hangı doktorda gıdılır