Bu yazımızda sizlere son dönemde güzelliğini ve formunu korumak isteyen kadınların başvurduğu bir yöntem hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyorum.

Sizde bilirsiniz ki Eda Taşpınar tam bir güzellik ve bakım ikonu haline geldi Türk Kadınları için. İşte Eda Taşpınar bacak güzelliği ve basenlerle savaşmak için sır gibi sakladığı bir yöntemi bizlerle paylaştı ve bu yöntem Türk Kadınları tarafında yoğun bir şekilde kullanılmaya başladı. Size bu yöntemi yani at kılı fırçası ile gelen güzelliği anlatacağız.

At kılı fırçası ile hem selülit sorunundan kurtulabilir hemde yeniden oluşumunu engelleyebilirsiniz. LPG gibi sistemlere tonlarca para ödemenize gerek yok!

Kendinize günde sadece 5-10 dakika ayırarak kan dolaşımınızı harekete geçirecek ve selülitleirnizin azalmasına yardımcı olacaksınız.

At Kılı Fırçası Kullanımı: Selülit yağınızı ve at kılı fırçanızı nasıl kullanabilirsiniz?• Duş yaptıktan sonra henüz vücudunuz ıslakken yeterli miktarda “selülout yağınızı” vücudunuza sürüp 5-10 dakika süresince at kılı fırçası ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Vücudunuz kuru iken yeterli miktarda selülout yağınızı sürüp at kılı fırçası ile 5-10 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Eğer fazla vaktiniz yok ise sadece selülout yağınızı selülitli bölgelerinize sürüp 1 kaç dakika masaj yaparak, durulamadan vücudunuzda bırakabilirsiniz.

At kılı fırçası kullandıktan sonra ne gibi etkiler ile karşılaşırım?
Öncelikle sizin için özel hazırlanmış olan ve selülitlerinizin azalmasına ve oluşumunu engellemenize yardımcı olacak “SELÜLOUT” yağınızı sürdükten sonra fırçaladığınız bacak,bel,basen,karın,kol bölgelerinizde 15-25 dakika süresinde kaşıntı hissedebilirsiniz. Korkmayın, bu kan dolaşımınızın harekete geçtiğini gösterir. Hatta vücudunuzda ısı bile hissetmeye başalayabilirsiniz. Bunlar iyiye işaret!

Önerilerimiz:  Sabah ve akşam olmak üzere iki kere bel,bacak,basen,karın ve kol bölgenize vücudunuzu tahriş etmeyecek sertlikte dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz. Yüz ve boyun çevrenizde kullanmanızı önermiyoruz. Selülout yağı haricen kullanılır.

At kılı fırçası size sihirli bir değnek ile dokunup, bir anda selülitleri yok etmez. Önce kan dolaşımınızı kontrol altına alır ve selülout yağının içerisinde ki doğa mucizesi bitkiler ile selülitleriniz azalmasına yardımcı olur. Ancak şunu unutmamak lazım; Bu ürünleri kullanırken sağlıklı beslenmeniz ve spor yapmanız selülitlerinizin azalmasına yardımcı olacaktır!

Bu uygulamayı yaşamınız boyunca tekrar edebilirsiniz. Yağın içerisindeki maddeleri iyice okuyun eğer içerisindeki bitkilere alerjiniz var ise kullanmayınız.

İçindeki Bitkiler ve Faydaları: Avakado yağı, biberiye yağı, bergamot yağı, greyfurt yağı, kekik yağı, limon yağı, lavanta yağı, menekşe yağı, portakal yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, e vitaminleri.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Bu yazı at kılı fırçası gratis blog ekşi al ne kadar fiyatı n11 varis kullanımı ne işe yarar nerede satılır nereden alabilirim bulunur nasıl kullanılır eda taşpınar at kılı fırçasının yararları özellikleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

çin takvimine göre cinsiyet belirleme, cinsel gücü artiranyiyecekler, karaciğer yaglanmasina ne iyi gelir, cocuk beresi, kulak ağrısına ne iyi gelir, uzum çekirdeği yağının faydaları, ayak burkulmasinda ne iyi gelir, doğum sancısı nasıl başlar, çarpıntı nedenleri, kakulenin faydaları