Bazen gerçekten sağlık konularından sıkılıp tamamen güncel konular üzerine bir blog yazmayı düşünüyorum. İşte bu zamanlarda gündemden dikkatimi çeken konuları sizlere aktarmak gerçekten büyük bir zevk veriyor bana.

Bu akşam haberlerde ünlü komedyen Ata Demirer’in Alaturka isimli bir Türk Sanat Müziği albümü çıkarttığını duydum. Gerçekten benim çok beğendiğim ve sanatına hayranlık duyduğum bir isim Ata Demirer.

İnanın Ata Demirer’i izlerken kendimi bazen Güldür Güldür isimli televizyon programında acayip acayip gülerek bir anda fenomen olan adama bile benzettiğim oluyor. Sahi bu güldür güldürde acayip şekilde gülen adamın kim olduğunu cidden merak ediyorum.

Neyse konuyu fazla dağıtmayalım. Ata Demirer‘i zaten özellikle Eyvah Eyvah serisinde müzik ile haşır neşir görmüştük. Bu müzik merakı normal hayatta da devam edince ortaya Alaturka isimli Türk Sanat Müziği albümü çıktı.

Bugün tanıtılarak piyasaya sürülen bu albümden bazı şarkıların isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Peşrev-Osman Bey, Böyle Mi Esecekti, Hayat Budur, Değmen Benim, Dürüyemin Güğümleri, Enginde Yavaş Yavaş gibi herkes tarafından bilinen ve yıllara meydan okuyan parçalar bu albümde yer edinmiş. Ayrıca Fıldır Fıldır Hayriye isimli şarkı içinde yakın bir zamanda klip çekileceği söyleniyor.

Bu parçaların şarkı sözlerini de kısa bir zaman içerisinde sizlere tanıtmak ve aktarmak istiyorum. Ama ilk önce Fıldır Fıldır Hayriye şarkısının sözünü sizlerle paylaşacağım. Nede olsa ilk klip çekilecek şarkı bu olacak.

Offf Offf Offff Giderken Tuttu Beni Eğildi Öptü Beni

Ne Vefasız Yar imiş Güm Güm Ne Tez Unuttu Beni

Altın Saçlı Hayriye Fıldır Fıldır Yürüye

Gel Beriye Beriye, Altın Saçlı Hayriye

Fıldır Fıldır Yürüye Ağzı Burnu Çürüye

Gel Beriye Beriye Offf Offff Offffff

Tutun Uşaklar Tutun Şimdi Havalanırım

Bu Dere Kenarına Güm Güm Düşer Yuvarlanırım

Altın Saçlı Hayriye Fıldır Fıldır Yürüye

Ağzı Burnu Çürüye Gel Beriye Beriye

Güm Güm Güm Güm Güm Güm Güm Güm

Altın Saçlı Hayriye Fıldır Fıldır Yürüye

Ağzı Burnu Çürüye Gel Beriye Beriye

Ünlü komedyen yakın bir zamanda albümde yer alan şarkılarını seslendireceği bir şov programı ile seyirci karşısına da çıkacak.

ata-demirer-alaturka

Bu yazı Ata Demirer Alaturka albümü şarkıları hangi parçalar var ne zaman çıktı kaç şarkı var şarkısının sözleri albümündeki şarkıları indir dinle Fıldır Fıldır Hayriye klibi izle şarkı sözü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ata demirer alaturka dinle, ata demirer alaturka albümü dinle, ata demirer altın dişli hayriye, ata demirer altın dişli, ata demirer altın saçlı hayriye indir, ata demirer hayriye indir, gıldır gıldır hayriye sözleri, ata demirer fıldır fıldır hayriye indir, altın saçlı hayriye indir, güldür güldürde neolacak şarkıları