Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre ya balık burcu erkeğisiniz. Ya da balık burcu erkeğinden hoşanıyorsunuz. İşte karşınızda merak edilen ve hakkında sorulan bütün sorulara yanıt verecek balık burcu erkeğinin özellikleri

.

Balık burcu erkeklerinin hayalleri büyüktür, kolay beğenmez. Utangaç, kırılgan yapısıyla, duyguları çabuk değişebilen bu erkeğin arzuladığı kadını bulmak için epey dolaşması gerekebilir. Bazen garip davranışlar içine düşer. Genelde eşiyle ilgilidir fakat birdenbire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gidilmemeli, gizliliğe gösterdiği özene saygı duyulmalıdır. Aksi takdirde iyice içine kapanarak, iç dünyasının kapılarını bir daha açmamak üzere kapatır.

Balık burcu erkeklerinin vücutları narin ve zariftir. Bazılarının omuzları geniş olabilir. Genelde kolları uzun ve güçlüdür. Yürüyüşleri ise bir denizci edasına benzer, hafif sallanarak yürürler.

Balık burcu erkeğinin çapkın olduğu söylenebilir. Üstelik haritasında Venüs ve Mars çok aktifse daha iyisini, daha güzelini bulmak için kadından kadına koşabilir. Her kadında bir güzellik bulabilir. Aşktan vazgeçemez. Aradığını bulduğu zaman ona dünyanın en nadide sanat eseri gibi davranır.

Balık erkeği oldukça duygusaldır. Romantizm arayan kadınların aradığı muhteşem bir aşıktır. O, dünyaya eşini mutlu etmek için gelmiş olduğuna da inanır. Sevecen bakışlarıyla karşısındakinin ruhuna girmeyi başarır, dilini öğrenerek ona istediği gibi hitap eder. Sevecen kollarında sıcaklığını hissetmemek zor gibidir!

Bir şairin ruhuna sahiptir. İş ve ev yaşamında herkese nükteler yapıp, şairane konuşmalarıyla herkesin kalbini çalmayı başarır. Güzel konuşabilir. Balık burcu erkeğinin venüs de destekliyorsa sesi güzel olur. Genelde sanatla ilgili yaratıcı işleri tercih eden Balık erkekleri, en çok bir müzik dalıyla veya modayla ilgili branşta çalışmayı tercih edebilirler.

Bu yazı balık burcu erkeğinin özellikleri, balık burcu aşk hayatı, balık burcu erkeğinin cinsel hayatı, balık burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç fiziksel özellikleri olumsuz özellikleri, balık burcu erkeğinin hoşlandığı şeyler yükseleni yıldıznamesi nasıl aşık edilir, balık burcu erkeğinin ilgisi dikkati nasıl çekilir sevdiği şeyler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

balık burcu erkeğinin özellikleri, balık burcu erkeği, balık burcu özellikleri erkek, balık burcu erkeği özellikleri, balık erkeği özellikleri, www saglikvegebelik com, balık erkeğinin ilgisi nasıl çekilir, balık burcu erkeğinin cinsel hayatı, balık burcu erkeginin, balık burcu erkeği cinsel özellikleri