Balık burcu kadınları ve balık burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi sözü çok uzatmadan ve sizi sıkmadan balık burcunun bütün özelliklerini ve balık burcu hakkında merak edilen şeyleri sizlerle paylaşalım.

Tanımlayan söz: Kendimi fedakarlık yaptığım şeylerde arıyorum.
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Fedakar ve verici, evrensel birliğe inanan, ilham sahibi ve artistik, gelişmiş zevkler, sanatsal alanda etkileyici, hassas, güçlü inanç sahibi

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Aşırı hassas ve zayıf karakter, iradesiz, kolayca kötümserliğe kapılabilen, ilkesiz ve kararsız, kendini kurban gören ve sürekli kendine acıyan, irrasyonel
Yönetici gezegeni: Jüpiter

Elementi: Su
Niteliği: Değişken

Vücutta karşı geldiği bölge: Ayaklar
Rengi: Açık yeşil, deniz yeşili

Metali: Platin, kalay
Taşı: Kan taşı, renksiz taşlar

Balık Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: İdealist ve verici, Balık burcu mensupları ilişkilerinde çok gerçekçi olmayabilir. Hayal gücüne yönelmek, kimi zaman kendilerini kurban edecek derecede duygusal bağlılıklar söz konusu olabilir. Beraberliklerinde apayrı bir dünya, çoğunlukla sert gerçeklerden uzakta daha masalsı bir dünya yaratma eğilimindedirler. Hassasiyetleri yüzünden ilişkilerinde kolayca yara alırlar ancak aldıkları derslerden çok şey öğrenemeyip, aynı hataları yeniden yapabilirler. Kabullenici ve fedakar davranmaları yüzünden aşkta acıya açık dururlar.

Balık Burcunun Avantajları: Balık son derece merhametli ve yumuşak bir burçtur. Bu nedenle sizi kollayacak, kendisinden fedakarlık edecek bir eştir. Hayatın pek çok alanında tevekküle açıktır ve zorlukları da kabul edeceklerdir. Çoğu zaman savaşmak yerinde, kaçmayı ve içe kapanmayı tercih edebilirler. Ancak aşk hayatında verici olmaları ve sanatkar bir ruha sahip olmaları onları son derece çekici kılabilir. Alttan alan tavırları yüzünden, anlayışlı ve evrensel bir bakış açısına sahiptirler.

Balık Burcunun Zayıflıkları: Ancak Balık hiç de gerçekçi olmayabilir ve ilişkilerinde bolca tutarsızlık da gösterebilir. Sürekli bir arayış içinde olabilirler. Bu nedenle kendilerinden bir türlü emin olamamaya ve ne istediğini bilmemeye yol açabilir. Kuşkusuz bu eğilimleri yüzünden beraberliklerinde hayal kırıklıkları ve yanlış anlamalara neden olabilirler. Balık her ne kadar iyi ruhlu ve yumuşak olsa da, mutsuz olduklarında, ilişkilerden kaçamak ve gerçekleri çarpıtma gibi güven yıkan davranışlara yönelebilirler. Onlara güvenmekte zorlanabiliriz. Kimi zamanda ilişkilerinde kurban rolünü oynayarak iyice bağımlı hale gelebilirler.

Çok hassas, sezgisel ve sanki öte dünyadan gelen bir havaları olabilir. Balık’lar sanki hayal kurmak için buradadırlar. Son derece artistik ve verimli bir zihinleri vardır. Romantizm ustası olabilirler. Hayal güçleri sayesinde sizi de büyüleyebilir. Bununla birlikte Balık’lar reddedilme duygusu ve güven eksikliğini de yoğun biçimde yaşayabilirler. Tam olarak ne istediklerinden emin olmamaları ve kendilerinden bile şüphe etmeleri ilişkilerini yıpratacak boyutlara gelebilir.

Bu burç dış görünümünde şakacı, neşeli görünümde olsa, kendi iç dünyalarına dönmek isterler. Bu dünyada hayal eder ve ideal ederler. Pek çok Balık bu aşırı ideal edişi yüzünden, ileride ilişkilerinde ya kendilerini kurban edecek ya da derin kırıklar içinde kendi iç dünyalarına yeniden kaçmak isteyeceklerdir.

Ancak Balık sevginin ve evrensel birlikteliğin burcudur. Çoğu zaman özellikle ilerleyen yaşla, bu fiziksel değil, ruhsal bir birleşmeye yönelir. Balık su elementinden dişil bir burçtur. Bu özellikleri ile başkalarının duygularını derinden anlayan, sanki bir psikolog gibi, başkalarının acılarını anlayan ve bu yönde yardımcı olmak isteyen bir yönleri vardır. Bu dikkat çekici özellikleri onları ilişkilerinde aşırı bağımlı ve hizmetçi rolüne de sürükleyebilir.

Beraberliklerinde mutlu olabilmeleri için onlar kadar anlayışlı, koruyucu ama daha güçlü partnerlere ihtiyaç duyarlar. Bu burcun sembolünde iki yöne giden Balık kimi zaman birbirine çok karşıt eğilimleri de bir arada taşıyabildiğini gösterir. Hem romantik, yaratıcı ve sezgisel hem de kolayca kötümserleşen, kendine acıyan ve engellenmişlik içinde olma durumu yaratabilir. Tüm bu karşıtlıklar yüzünden yanlış eş seçmek konusunda usta olabilirler. Bu nedenle Balık burcu kişiler beraberliklerinde kendilerini gerçeklerden uzaklaştırmayacak yetenekler geliştirmek durumundadırlar.

BALIK BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı balık burcunun genel özellikleri yükseleni nedir rengi taşı gezegeni olumsuz özellikleri günlük haftalık aylık yıllık yorumu erkek kadın erkeği kadını erkeğinin kadınının hoşlanma belirtileri gönlü nasıl alınır zaafları sevdiği yemekler şeyler evlilik aşk hayatı beğendiği sözler hoşuna giden uğurlu psikolojik cinselliğe bakışı en iyi anlaştığı anlaşamadığı burçlar ne zaman nedir net neleri sever ne grubu neden aldatır nelerden hoşlanır ne diyor ne ister neden susar nasıl anne baba olur giyinmeli kilo verebilir zayıflar intikam alır unutur etkilenir bir kişiliğe sahiptir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

balık burcu erkeğinin zaafları, balik burcu erkejleri saglik 2015 dv, balık burcu erkek, balık burcu genel özellikleri, balık burcu gezegeni, balık burcunun özellikleri, balık burcunun özellikleri kadın