Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre ya başak burcu erkeğisiniz. Ya da başak burcu erkeğinden hoşanıyorsunuz. İşte karşınızda merak edilen ve hakkında sorulan bütün sorulara yanıt verecek başak burcu erkeğinin özellikleri

.

Başak burcu erkeği, kelimenin tam anlamıyla mert ve çalışkandır. Küçük ayrıntılara çok önem verir ve toprağa iğneyle kazarcasına çalışır. Sabırla, yılmadan çalışması ona, başarının yollarını açar. Kendilerine olan güvenleri biraz azdır. Aradıkları kadının kültürlü, zarif, ihtiyacı olduğunda ona destek olabilecek, her şeyden önce dostu. Onlar için hayat ciddi bir konudur, hele kadınlar hiç şakaya gelmez.

Bir Başak erkeğinin birisine aşık olabilmesi için, o kadına çok güvenmesi gerekir. Başka türlü iç dünyasının kapılarını açamaz. İlişkide “ben” ve “sen” birbirinin içinde kaybolmaz ama “bizi” de ihmal etmez. Her konuda olduğu gibi, cinsellikte de mesafeli davranabilir. Aslında bu, kolay kolay kimseye kendisini teslim edememesinden kaynaklanır.

Başak burcu erkekleri, sahne arkası işlerde, yardımcı oyuncu olmayı tercih ederler. Onlar belki Aslan erkeği gibi büyüleyici sözler söylemez ya da Kova erkeği gibi ufuk ötesi hayallerden bahsetmez, fakat ağızlarından çıkan her kelime gerçektir. İlişkilerinde macerayı değil, huzur ve düzeni ararlar.

Hijyene olan düşkünlüğü, cinsel yaşamını etkileyecek, titizlik boyutuna gelebilir. Kendisi gibi titiz bir kadınla birlikte olursa hiçbir sorun çıkmaz. Fakat böyle bir kadın bulması sanıldığı kadar kolay olmayabilir.

Başak erkekleri için işler çok önemlidir. Milyarder bile olsalar, sürekli başarılı olmak ve para kazanmak isterler. Böylece kendilerini güvende hissederler. Sadece çok ihtiyacı olduğu zaman para harcarlar. Özellikle lükse, paraya düşkün, pahalı hediyelerden hoşlanan Aslan, Akrep, Boğa kadınları, Başak erkeğini oldukça sıkıcı bulabilir.

Bu yazı başak burcu erkeğinin özellikleri, başak burcu aşk hayatı, başak burcu erkeğinin cinsel hayatı, başak burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç fiziksel özellikleri olumsuz özellikleri, başak burcu erkeğinin hoşlandığı şeyler yükseleni yıldıznamesi nasıl aşık edilir, başak burcu erkeğinin ilgisi dikkati nasıl çekilir sevdiği şeyler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

başak burcu erkeği sex, başak burcu sex, erkeği etkileyecek mesajlar, başak erkeği sex, başak erkeği cinsellik, başak burcu erkeğinin özellikleri, başak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri, başak burcu erkeğine sorulacak sorular, başak burcu erkeğine sorulabilecek sorular, başak burcu erkeği özellikleri