Başak burcu kadını veya başak burcu erkekleri bu yazımız sizin için. İş hayatında sizi neler bekliyor, hangi iş dallarında daha başarılısınız. Başak burcu birisi ile ortaklık mı yapacaksınız? Bence iş hayatına atılmadan önce bu yazımızı

okumalısınız.

Başak burcu kadını hizmet sektöründe yer alan sağlık, temizlik ve mimarlık gibi alanlarda başarılı olabilir. Çünkü güvence onun için önemlidir, bundan dolayı sağlık sektöründe çalışıp başka insanlar içinde güvence sağlayabilir. Temizliğe son derece düşkün olduğu için bu sektörde çalışabilir. Ayrıca kurallara bağlı, düzenli bir yapısı olduğu için de mimarlık gibi ölçülebilir ve teknik işlerde çalışabilir. Meraklı ve araştırmacı kişiliğine hitap eden işlerde de gayet başarılı bir şekilde çalışabilir.

Başak kadını daha çok gelişime ve değişime müsait işlerde çalışır. Verdiği emeğin, başarılı çalışmasının takdir edilmesinden hoşlanır. Yaptığı işlerin gelişmesi onu çok mutlu eder. Endişeli bir yapısı olan ve riski mümkün olduğunca hayatından uzak tutan Başak kadını, ölçülebilir olmayan ve risk içeren işleri de tercih etmemelidir. Örneğin; bir şirketin geleceğini tayin edebilecek kararlar Başak kadınının sorumluluğunda olmamalıdır.

Başak kadını özel hayatında olduğu gibi iş hayatında da kendisi gibi toprak elementinden olan Boğa ve Oğlak burçları ile iyi anlaşır. Ayrıca Başak kadını bir görev aldığı takdirde mutlaka bunu yerine getirir. Hiçbir işi yarıda bırakmayı sevmez.

Başak burcu erkeği öncelikle teknik yeterlilik isteyen meslekleri tercih etmelidir. Ölçülebilir konular, onun için ideal iş sahalarıdır. Dolayısıyla mimarlık, inşaat, sağlık gibi sektörler Başak burcu erkeği için uygundur. Ayrıca 4-19 Eylül tarihleri arasında doğan Başak burcu erkeğinin tahmin yeteneği son derece kuvvetlidir. Bu yeteneğini kullanabileceği işlerde çalışması önerilir.

Başak burcu garantici bir kişiliğe sahip olduğu için riskten uzak durmaya gayret edecektir. Bundan dolayı Başak burcunu risk gerektiren girişimcilik, yöneticilik gibi işlerde görmek biraz zordur. O daha garantici ve güvenli işlerde çalışmak ister. Ayrıca kendisine düzenli gelir sağlayan işlerde çalışmak da Başak burcu erkeğinin mesleki anlamdaki en önemli isteklerinden biridir.

Bu yazı başak burcu iş hayatı, başak burcu iş yorumu, başak burcunun iş durumu, başak burcu iş falı, başak burcu hangi işlerde başarılı olur, başak kadını iş hayatı, başak erkeği iş hayatı, hangi mesleği seçmeli hangi meslekte başarılır olur hangi meslekleri yapabilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

basak burclari mimar olabilir mi, başak burcu erkeği falı, başak burcu hangi mesleği yapmalı, sedef hastalığı görsel