Basenleri Yok Eden Egzersizler

Bacaklarınızı kuvvetlendirecek en iyi egzersiz seçenekleri; bisiklet, yürüyüş, koşma ve yüzme. Bu sporları düzenli olarak yaptığınızda bacaklarınızın biçimlendiğini fark edeceksiniz.

Yere uzanıp yan dönün. Ağırlığınızı poponuzla baldırınıza verin. Sol dizinizi kendinize çekin. Ayak tabanınız yere değmeli. Sağ bacağınızı iyice uzatın. Ayak parmaklarınız dışarıya bakmalı. Bacağınızı 10 kez aşağı yukarı hareket ettirip, diğer yanınıza dönün.

Yüzüstü uzanın, ellerinizi çenenizin altında birleştirin. Bacaklarınızı yukarıya kaldırın ve makas şeklinde hareket ettirin. Egzersizi 30 kez tekrarlayın.

– Aç kalma rejimi uygulamayın.Asla kendinizi aç bırakmayın.

– Yağlı yiyeceklerden abur cuburdan uzak duracak şekilde dengeli beslenmeye çalışın.

– Psikolojik olarak kendinizi başaracağınıza inandırın.

– Egzersizi bir yaşam biçimi olarak benimseyin ve özellikle düzenli olarak direnç egzersizleri yapın.

– Basenlerinizi inceltmeyi başardığınızda uyguladıklarınızı terk etmeyin ve hayat boyu bunları kural haline getirerek uygulayın.Çünkü dikkat etmezseniz genetik yatkınlığınızdan dolayı aynı sorunlarla karşılaşırsınız.

Bu yazı basen eriten hareketler, basen eriten egzersizleri, basen için egzersizler, basen için hareketler, basen nasıl eritilir, basen inceltme hareketleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

basen nasıl eritilir, basen eritme hareketleri, basen eriten egzersizler, BASENLERİ ERİTEN EGZERSİZLER, gebelikte basen eritme hareketleri, gebelikte basen eritme egzersizleri, basen yok edici hareketler, yan basen eritme hareketleri, basen yok eden hareketler, basen yok eden cihaz

2 Comments on Basenleri Yok Eden Egzersizler

  1. basen eritmek için basen eritme egzersizleri videosunu izledim denemeye başladım umarım basenlerim erir

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.