Sizde boğa burcu kadını veya erkeği misiniz? Burcunuzda olan Türk ve Yabancı ünlülerin kim olduğunu bilmek ister misiniz? Sizinle aynı burçta olan Türk ve

Yabancı kadınları erkekleri bakalım kimler beraber öğrenelim.

Boğa Burcu Yabancı Ünlüler: Karl Marks, Lenin, Evita Peron, Honore de Balzar, Bertrand Rushell, Shakespeare, Sigmund Freud, Salvadore, Dali, M Barbra Streisand, Kraliçe II. Elizabeth, Anthony Quinn, Johannes Brahms, Gary Cooper, Henry Fonda, Al Pacino, Andre Agassi, Jehudi Menu hin, Stevie Wonder, Saddam Hüseyin, Adolf hitler.

Boğa Burcu Türk Ünlüler: Kanunu Sultan Süleyman, Ayhan Işık, Asil Nadir, Jülide Ateş, Şebnem Dönemez, Cem Yılmaz, Serpil Çakmaklı, Demet Akalın, Nükhet Duru.

Bu yazı boğa burcunun ünlüleri, boğa burcu ünlüleri türk yabancı kimler, boğa burcu ünlü kadınlar, boğa burcu ünlü erkekler, boğa burcu olan ünlüler, boğa burcunda doğan ünlüler, boğa burcu türk ünlüler, boğa burcu yabancı ünlüler kimlerdir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

boğa burcu ünlüleri türk, boğa burcu olan türk ünlüler, boğa burcu yabancı ünlüleri, boğa burcu ünlüleri, boğa burcu ünlü türk erkekler, ünlü boğa kadınları, boğa burcu turk erkek unluletri, boğa burcu olan yabancı ünlüler, ünlü boğakadınları, boğa burcu olan türk kadın ünlüler