Boğa burcu kadınları ve boğa burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi boğa burcu hakkında her türlü bilgiyi detaylı şekilde inceleyeceğiz. Boğa burcunun tüm özelliği burada…

Tanımlayan söz: Kendimi sahip olduklarımda arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Kararlı ve sadık, güvenilir, zevk sahibi, sakin, huzur verici, pratik ve ekonomik, verimli

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: İnatçı ve mantıksızca duygusal, fazla sahip olma dürtüsü olan, inatçı, zevklere fazla düşkün, tembelce ve ağır, sadece maddi kazanç peşinde
Yönetici gezegeni: Venüs

Elementi: Toprak,
Niteliği: Sabit

Vücutta karşı geldiği bölge: Boyun ve boğaz, tiroit bezi
Rengi: Yeşil, toprak renkleri

Metali: Bakır
Taşı: Zümrüt

En uyumlu olduğu burçlar: Başak ve Oğlak
En zorlandığı burçlar: Aslan, Akrep ve Kova

Boğa Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Boğa ilişkilerinde güvenlik ve sağlamlık arar. Uzun vadeli düşünür ve sadakat kavramına inanır. Yatıştırıcı, huzur verici bir yapısı vardır. Ancak aynı zamanda sahip olma dürtüsü fazladır ve güvensiz hissederse güçlü bir kıskançlık sergileyebilir. Yapıcı ve kararlı olması ona ilişkilerinde uzun vadeli, kazançlı sonuçlar getirir.

Boğa Burcunun Avantajları: Ona güvenebilirsiniz. Kararlı ve güven vericidir. Sizi yüz üstü bırakmayacaktır. Zevk sahibi olması, barışa ve uyuma önem vermesi en iyi özellikleridir. Fiziksel açıdan tutkulu ve tensel açıdan güçlüdür. Verimli ve ortaklaşa çalışmalarda yaratıcıdır.

Boğa Burcunun Zayıflıkları: Ancak Boğa burcunun inatçılığı ve akılsızca direnişi zayıf yönüdür. Bu durum kıskançlık söz konusu olduğunda ilişkilerde kilitlenme yaratabilir. Yeteri kadar yaratıcı ve esnek düşünemez. Daha fazla esnekliğe ve hayal gücüne ihtiyacı vardır. Muhafazakarlığı yüzünden kendini geliştirmekte zorlanabilir.

Venüs’ün burcu olan Boğa dişil, manyetik çekiciliğe sahip bir burçtur. Huzurlu yapıları ve sakinliği ile aktif biçimde değil ancak, pasif şekilde başkalarını kendilerine doğru çekme gücünü sahiptirler. Aynı zamanda Boğa tensel açıdan karmaşık olmayan, cinsellikte bedensel arzuları güçlü biçimde vurgulayan bir burçtur.

Çok fazla söze girip, olayı karmaşıklaştırmadan, açık bir tavırları vardır. Sözler yerine müzik, ya da dokunarak olan şeyler onların cinsel heyecanlarını arttırabilir. Güven veren bir arkadaş ya da düşman olduklarında son derece kararlı bir rakip de olabilirler. Boğa burcu uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Çoğu zaman gençlik tensel arzuları nedeniyle, yanlış partnerlere de sürüklenme tehlikeleri vardır. Ancak zaman içinde, olgunlaştıkça, daha kararlı ve ayırımcı olmaya başlarlar.

BOĞA BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı boğa burcunun genel özellikleri yükseleni taşı gezegeni rengi uğurlu sayısı elementi boğa burcu kadını erkeği kadınının erkeğinin anlaştığı anlaşamadığı burçlar gönlü nasıl alınır cinsel hayatı olumsuz özellikleri şanslı numaraları aşk hayatı evlenebileceği burçlar uyumlu olduğu sevdiği hediyeler kokusu yemekler şeyler sevdiği kadın tipi günlük aşk hayatı konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

başak burcunun avantajları, boğa burcu kadını