Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Boğa burcu kadınları ve boğa burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Tanımlayan söz: Kendimi sahip olduklarımda arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Kararlı ve sadık, güvenilir, zevk sahibi, sakin, huzur verici, pratik ve ekonomik, verimli
Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: İnatçı ve mantıksızca duygusal, fazla sahip olmacı, inatçı, zevklere fazla düşkün, tembelce ve ağır, sadece maddi kazanç peşinde
Yönetici gezegeni: Venüs
Elementi: Toprak,
Niteliği: Sabit
Vücutta karşı geldiği bölge: Boyun ve boğaz, tiroid bezi
Rengi: Yeşil, toprak renkleri
Metali: Bakır
Taşı: Zümrüt
En uyumlu olduğu burçlar: Başak ve Oğlak
En zorlandığı burçlar: Aslan, Akrep ve Kova

Boğa Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Boğa ilişkilerinde güvenlik ve sağlamlık arar. Uzun vadeli düşünür ve sadakata inanır. Yatıştırıcı, huzur verici bir yapısı vardır. Ancak aynı zamanda sahip olmacıdır ve güvensiz hissederse güçlü bir kıskançlık sergileyebilir. Yapıcı ve kararlı olması ona ilişkilerinde uzun vadeli, kazançlı sonuçlar getirir.

Boğa Burcunun Avantajları: Ona güvenebilirsiniz. Kararlı ve güven vericidir. Sizi yüz üstü bırakmayacaktır. Zevk sahibi olması, barışa ve uyuma önem vermesi en iyi özellikleridir. Fiziksel açıdan tutkulu ve tensel açıdan güçlüdür. Verimli ve ortaklaşa çalışmalarda yaratıcıdır.

Boğa Burcunun Zayıflıkları: Ancak Boğa’nın İnatçılığı ve akılsızca direnişi zayıf yönüdür. Bu durum kıskançlık söz konusu olduğunda ilişkilerde kilitlenme yaratabilir. Yeteri kadar yaratıcı ve esnek düşünemeyebilir. Daha fazla esnekliğe ve hayal gücüne ihtiyacı vardır. Muhafazakarlığı yüzünden kendini geliştirmekte zorlanabilir.

Venüs’ün burcu olan Boğa dişil, manyetik çekiciliğe sahip bir burçtur. Huzurlu yapıları ve sakinlikleri ile aktif biçimde değil ancak, pasif şekilde başkalarını kendilerine doğru çekme gücünü sahiptirler. Aynı zamanda Boğa tensel açıdan karmaşık olmayan, cinsellikte bedensel arzuları güçlü biçimde vurgulayan bir burçtur.

Çok fazla söze girip, olayı karmaşıklaştırmadan, açık bir tavırları vardır. Sözler yerine müzik, ya da dokunsal olan şeyler onların cinsel heyecanlarını arttırabilir. Güven veren bir arkadaş ya da düşman olduklarında son derece kararlı bir rakip de olabilirler. Boğa’lar uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Çoğu zaman gençlikt tensel arzuları nedeniyle, yanlış partnerlere de sürüklenme tehlikeleri vardır. Ancak zaman içinde, olgunlaştıkça, daha kararlı ve ayırımcı olmaya başlarlar.

Bu yazı boğa burcunun genel özellikleri, boğa burcunun tüm özellikleri, boğa burcu erkeği, boğa burcu kadını zayıf yönleri aşk hayatı avantajları zaafları nelerdir, boğa burcunun gezegeni, boğa burcunun rengi elementi niteliği, boğa burcunun taşı metali uyumlu olduğu burçlar konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

başak burcunun avantajları, boğa burcu kadını

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*