Boğa burcu kadını veya boğa burcu erkekleri bu yazımız sizin için. İş hayatında sizi neler bekliyor, hangi iş dallarında daha başarılısınız. Boğa burcu birisi ile ortaklık mı yapacaksınız? Bence iş hayatına atılmadan önce bu yazımızı

okumalısınız.

Boğa burcu erkeği analitik düşünme yeteneğine sahip, son derece zeki bir insandır. Özellikle üretkenlik açısından oldukça kabiliyetlidir. Çocukluğunda legolarla binalar yaparak üretken kişiliğini ortaya koyan Boğa erkeği, yetişkinlik döneminde de yine bu özelliğini kullanabileceği işlerde çalışmak ister. Bu iş alanları için de mühendislik, mimarlık gibi meslekleri örnek olarak gösterebiliriz. Boğa erkeği bu iş dallarında son derece verimli olabilir, başarılı projelerin altına imzasını atabilir. Israrlı ve inatçı özellikleri ile üretken yapıları bir araya geldiğinde projelerine güvenirler ve eninde sonunda başarıyı yakalarlar.

Boğa erkeği ticari konularda son derece başarılıdır. Onun bu yöndeki hamleleri çevresindeki insanlar tarafından da beğeniyle takip edilir ve takdir edilir. Çünkü hem üretken bir yapısı vardır hem de ticari konularda doğru tercihler yapar. Az para ile girdiği bir işte zengin olabilir. İş hayatında sıra dışı işler yapar. Kendi üretkenliğini ortaya koyar. Bundan dolayı ilk aşamada insanlara garip gelen işler yapabilir; ama uzun vadede onu doğru bir şekilde hareket ettiği ortaya çıkacaktır.

Boğa burcu erkeği iyi bir doktor ya da mühendis olabilir. Ancak bunun yanında sanatsal eğilimleri de son derece yüksektir. Zaten çeşitli sanat aktivitelerine katılmaktan hoşlanır. Mutlaka sanata karşı az ya da çok ilgisi vardır. Koleksiyon oluşturmayı çok sever. Bu özelliğini ilk görüşte anlamasanız da zamanla onun estetik bir anlayışa sahip olduğunu anlarsınız. Hatta bu özelliğini mesleki anlamda da gösterebilir. Dolayısıyla onu bir sanat icra ederken görmeniz mümkündür.

Boğa burcu kadını üst düzey analitik zekaya sahip olduğu için mühendislik, mimarlık gibi işlerde başarılı olabilir. Çok çalışkandır. Bulunduğu ortama hakim olmak ve insanları yönetmek hususunda son derece beceriklidir. Çünkü liderlik vasfı yüksek, detaycı bir kişiliğe sahiptir. Ticari işlerde başarılı olabilir. Bu yönde doğru yatırımlar yapabilir. Gözleri çok kuvvetlidir. Çok iyi bir ressam, laboratuvar şefi veya doktor olarak karşımıza çıkabilir. Çünkü analitik zekası çok güçlüdür.

Boğa kadını, sosyal ilişkilerinde pek anlaşamadığı Boğa ve Akrep burcu ile iş hayatında çok iyi anlaşabilir. Birlikte çok iyi bir ekip haline gelip başarılı işlere imza atabilirler. Çünkü birbirleri için tamamlayıcı fonksiyona sahiptirler. Kendilerinde olmayan birçok özelliği onlardan alarak iyi bir iş takımına sahip olabilirler. Böylece iş hayatlarında daha başarılı olabilirler. Bu burçlara Oğlak ve Aslan burçlarını da ekleyebiliriz. Boğa kadınının onlarla iş hayatında uyumlu bir ekip oluşturması muhtemeldir. Ortak çalışmalarda gayet iyi performans gösterirler. Örneğin; kendisi detayları kaçırmazken, Aslan burcunun liderliği, öncülüğü ve cesareti çok daha başarılı işler yapılmasına kapı aralar. Akrep burcu da organize etmek konusunda başarılıdır. Boğa kadını onunla da ortak iş yürüterek başarıya ulaşabilir.

Bu yazı boğa burcu iş hayatı, boğa burcu iş yorumu, boğa burcunun iş durumu, boğa burcu iş falı, boğa burcu hangi işlerde başarılı olur, boğa kadını iş hayatı, boğa erkeği iş hayatı, hangi mesleği seçmeli hangi meslekte başarılır olur hangi meslekleri yapabilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

hangi mesleği seçmeliyim boğa, boğa burcunun yapa bileceği işler, boğa burcunun meslekleri, boğa burcu meslekleri erkek, boga burcu meslekleri, boğa burcu kadını hangi işleri kurabilir, boğa burcu hangi meslekte başarılı olur, boğa burcu erkeğinin hangi işlerde başarılı olur, boğa burcu erkeği meslekleri, boğa burcu erkeği