Eğer sizde boğa erkeği iseniz ya da boğa erkeğini etkilemek için uğraşıyorsanız ve boğa erkeğinin bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir.

Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasını beklemeyin. Çünkü o başkalarının peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

Bu yazı boğa erkeğinin özellikleri hoşlandığı kadınlar kıskançlığı sevdiği kadın tipi boğa erkeğinin sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı boğa erkeğini etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl kadınlardan hoşlanır aşık ederim boğa erkeği neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını kadını uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

boğa erkeğinin hoşlandığı kadın tipi, boğa erkeğinin hoşlanma belirtileri, boğa erkeğinin sevdiği kokular, boğa burcu erkeğinin sevdiği şeyler, boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, boğa burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri, boğa erkeği ne tip kadınlardan hoşlanır, boğa erkeğinin tipi, boğa erkegini sevdiği koku, Boğa burcu erkeğinin sevdiği kokular