Boğa Kadınını Nasıl Etkilerim

Eğer sizde boğa kadını iseniz ya da boğa kadınını etkilemek için uğraşıyorsanız ve boğa kadınının bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Boğa bayanının bir erkekte aradığı en önemli koşul bakım, görsel etkileyicilik ve seksiliktir. Boğa bayanı paraya her şeyden çok önem verir. Eğer yeterli miktarda mali birikiminiz varsa onun kapılarını sonuna kadar açmayı başarmışsınız demekti Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri de Yemeğe asla hayır diyememesi ve her durmadan atıştırmaktan müthiş keyif almasıdır. Ama Boğa bayanının bu yönünden de rahatlıkla faydalanmayı başarırsanız onu hiç zorlanmadan bir akşam yemeğine davet edebilirsiniz. Gerek iş hayatında gerekse de evde kendine sakin bir tarz edinen Boğa bayanı kendi kuralları çerçevesinde düzenli bir şekilde yaşar ve kolay kolay da sinirlenmez.

Boğa bayanını sinirlendirmek istemiyorsanız asla anu eleştirmeyin ve işine karışmayın. Silik erkekler hiç ona göre değildir. Onu çok fazla oyalamayın. Çünkü o başkalarının peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

Bu yazı boğa kadınının özellikleri hoşlandığı erkek tipi kıskançlığı sevdiği erkek tipi boğa kadınının sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı boğa kadınını etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl erkeklerden hoşlanır aşık ederim boğa kadını neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını erkeği uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sex with a boğa, baga/kadini/boga/erkegi sex hayati, bir başak erkeği boga kadinini nasil etkiler, boğa bayan, boga bayani seks, boğa burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır, boğa burcu kadınını nasıl etkilerim, boğa erkeği boğa kadını

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.