Son zamanlarda tv reklamlarında ve internet sitelerinde giderek artan şekilde çamaşır yıkama topları satılmaya başlandı. Çamaşır yıkama topu direk olarak makinenin içine atılan ve çamaşırla birlikte yıkanan ufak bir top. Ama bu ufak topun oldukça fazla faydası var. Bu yazımızda çamaşır yıkama topları hakkında bilgiler vereceğim sizlere.

Çamaşır yıkama topu kullanarak hem su tüketiminden büyük tasarruf edeceğiz hem de deterjanların vücutta oluşturduğu alerjik reaksiyon riskinden kurtulacağız. Çamaşırlarımızı kimyasal bazlı deterjanların yumuşatıcıların ve kireç sökücülerin yan etkilerinden arındırmak için durulamak amacıyla yıllık olarak 2-3 ton su kullanmak zorunda kalıyoruz. Çamaşır Yıkama Topu ile buradan da büyük tasarruf edeceğiz. Daha doğrusu su tasarrufu ile Çamaşır Yıkama Topu bedavaya gelmiş olacak.

Çamaşır Yıkama Topunun Faydaları Yararları
1. Çamaşır Yıkama Topu deterjanın zararlı etkilerine maruz kalmanızı önler

2. Çamaşır Yıkama Topu Klorun kıyafetlerinizi yıpratmasını engeller

3. Çamaşır Yıkama TopuGüçlü antibakteriyel etkisi sayesinde bakterilerin oluşturduğu istenmeyen leke ve kokuyu yok eder.

4. Özellikle çocuklar, kadınlar, alerjik bir bünyeye ve hassas bir cilde sahip olanlar Nanomatik Yıkma Topunu kullanmalıdır.

5. Nanomatik Çamaşır Yıkama Topunun özel dış yapısı kıyafetlerinize takılıp kumaşın zarar görmesini engeller.

6. Çamaşır Yıkama Topu Çamaşır yıkarken deterjan, yumuşatıcı ve kireç sökücü kullanmanıza gerek kalmaz.

7. Nanomatik Çamaşır Yıkama Topu ile aile bütçenize katkı sağlayacağınız gibi cildinizin sağlığını koruyacak ve kimyasal deterjanın çevreyi kirletmesine engel olarak çocuklarına daha temiz bir dünya bırakacaksınız

Çamaşır Yıkama Topu Nasıl Kullanılır
Özellikle kan, vişne vs. gibi zor lekelerde Nanomatik Yıkama Topunu yıkama suyu içersinde 1 saat bekletmeniz halinde daha etkili netice elde edebilirsiniz.

Çamaşır makinenizde ön yıkamalı programı seçmeniz daha iyi bir netice almanızı sağlar.

Zor lekeli çamaşırlarda normalde kullandığınızın 1/5 kadar deterjan kullanabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama Topu ile Beyaz ve renkli çamaşırlarını ayrı yıkayınız

Nanomatik Yıkama Topunuzu haftada bir kez güneşte kurutarak ömrünü uzatabilirsiniz.

Nanomatik Yıkama Topunuzu akan suyun altında temizleyebilirsiniz.

5,5 kg üzerindeki çamaşırlar için 2 adet Nanomatik Yıkama Topu kullanmanızı öneririz

Bu yazı çamaşır yıkama topunun içinde ne var, çamaşır yıkama topunun özellikleri, çamaşır yıkama topunun zararları, çamaşır yıkama topu nedir, çamaşır yıkama topu ne işe yarar nerede satılır fiyatı kaç para, çamaşır yıkama topu nasıl kullanılır çalışır konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

2013 havlu kenarları, göz kapağı şişmesi kızarması, kirec sökucu gebelere zararlimi, kireç topu zararlimi, kut sac kivircik cocuk, nano matik fiyatı kaçtr, nanomatik zararları