Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a nasıl ulaşabileceğinizi size anlatmak istiyorum.

İlk önce şunu belirtmek istiyorum; Cumhurbaşkanına cep telefonu numarası, mektup yazmak, mesaj göndermek veya direkt mail adresi yolu ile ulaşmak biraz zor ve aslına bakarsanız tam olarak imkansıza yakın. Bu nedenle devlet erkanına ulaşmak için resmi telefon numarası, faks numarası veya mail adresi yolu ile ulaşmak gerekiyor.

Vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinlemek için Cumhurbaşkanlığı’na bağlı çalışan birçok kişi bulunmaktadır. Gerekirse Cumhurbaşkanı, bu istekleri kendisi de okumaktadır. Bünye içerisinde çalışan insanların temel stratejisi ise vatandaşların sorunlarına çözüm yolu bulmak olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir şikayette bu personelin önüne gelmektedir.

Kamu kurumları ve görevlileri ile ilgili istek, öneri, şikayet ve ihbarları Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) hizmetini kullanarak veya 150 numaralı çağrı merkezini arayarak iletebilir, başvurunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Kurum Adı: Cumhurbaşkanlığı

Telefon Numarası: +90 312 525 55 55

Faks Numarası: +90 312 525 58 31

E-Posta – Mail Adresi: cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr

Mektup Adresi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe 06560 ÇANKAYA ANKARA TÜRKİYE

Şikayetler üzerinde hareke geçilmek ve vatandaşların sorunlarının en kısa zamanda halledilebilmesi için çalışmaların gayretle başlanılması beklenmektedir. Şikayet mektubunu oldukça özenli bir şekilde yazılması gerekmektedir. İmla kurallarına uyarak yazılması, şikayetin ciddi olduğunu gözler önüne sermektedir.

Yazılan her kelimenin önemi bulunmaktadır. Bu yazılar, Cumhurbaşkanı tarafından da bizzat okunabildiği için yazım hatası yapmamak ve imla kurallarına uymak önemli hususlar olarak görülmektedir. Doğru bir şekilde gönderilen bütün maillerin cevaplandırılması bir o kadar da hızlı olmaktadır. Mailler içerisine onu sevdiğinize yönelik yazılar yazmanız bile Cumhurbaşkanı tarafından takip edilmekte ve mutlaka geri dönüş yapılmaktadır. Eminim ki aranızda direkt olarak Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından okunacak mesajlara veya mektup ve maillere nail olacak kadar şanlı olanlar olacaktır.

DİLERSENİZ YAZIYA YORUM YAPARAK MESAJLARINIZI DAHA HIZLI YOLDAN ULAŞTIRABİLİRSİNİZ. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı cumhurbaşkanına cumhurbaşkanlığına recep tayyip erdoğana mail adresi internet sitesi cep telefonu telefon numarası maili faks fax belgeç mesaj yaz mail gönder cepten ara mektup yolla başkan tayyip erdoğanın nasıl ulaşırım ulaşma yolları yolla gönder mektup adresi başkan cumhurbaşkanının ulaşmak için ne yapmam lazım ne yapılabilir nasıl mesaj atarım adresleri nedir nasıl mektup yazılır hitap edilir ulaşabilirim konusunda kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

zahide yetiş cep numarası, zahide yetişe mesaj, SİLİNDİRLER mail, tayyip erdoğan cep telefon numarası, tahrikli silindirler mail, sayin cumhurbaskanina nasil ulasirim, genel cerrahi neyle ilgilenir, diz ağrısına ne iyi gelir maranki, cumhurbaskanligina nasil ulasirim, cumhurbaskaninin telefonuna nasil ulasabiliriz