Damar Tıkanıklığına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Damar tıkanıklığının malumunuz ki en büyük nedeni beslenme şekli ve türüdür. Öyleyse beslenme üzerinde yapacağınız değişimlerle veya bitkisel ilaçlarla ya da şifalı bitkilerle damar tıkanıklığına kesin çözüm sağlamanız çok basit olacaktır. Bu yazımızda size damar tıkanıklığına doğal çözüm sağlayan bir kür uygulamasından bahsetmek istiyorum.

Damar tıkanıklığı için uygulanacak bitkisel kürü evde kolayca hazırlayabilirsiniz. Kabukları soyulmuş iri bir diş sarımsak, 10- 12 tane taze yeşil maydanoz, iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu, yarım bardak klorsuz su.

Malzemelerin hepsi blenderle iyice ezilir. Karışımın tamamı kahvaltıdan en az 20 dakika önce aç karnına içilir. Her defasında taze hazırlanır. Kahvaltıya kadar ihtiyaç duyulursa sadece su içilebilir. Uygulama şekli ise şu şekilde olmalıdır.

3 gün (sarımsak + maydanoz + limon + su)

3 gün (maydanoz + limon +su)

3 gün (sarımsak + maydanoz + limon + su)

3 gün ara verilir, tekrar

3 gün (sarımsak +maydanoz + limon +su)

3 gün (maydanoz + limon + su)

3 gün (sarımsak + maydanoz + limon + su)

Şeklinde uygulanarak bitkisel tedavi sonlandırılır.

Uyarı: Eğer düşük tansiyon probleminiz varsa, bu kürü uygulamanız tansiyonunuzu daha da düşürebilir.

Bu yazı damar tıkanıklığına iyi gelen ilaçlar iyi gelen bitkiler, damar tıkanıklığına iyi gelen yağlar bitkisel çözüm, damar tıkanıklığı nasıl geçer, damar tıkanıklığına ne iyi gelir bitkisel doğal kesin çözüm bitkisel tedavi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

bebek yelekleri

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.