Dil Felci Bitkisel Tedavisi

Genelde dil tutulması ile karıştırılan dil felci ayrı olarak incelenmesi gereken bir konudur. Bu yazımızda sizlere dil felci için bitkisel çözümler sunacağız.

Dil felci sinir sistemindeki bir bozukluktan dolayı, dil gücünün kaybolmasıdır. Doktor tarafından tedavi edilmesi gerekir. Lakin bazı zamanlar bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri de dil felcinin iyileşmesi için fayda sağlamaktadır.

Dil Felcine Bitkisel Çözüm: Dil Felci tedavisi için sizlere bitkisel bir çözüm önerimiz var.

Malzemeler: Lavanta çiçeği, Nezle otu, Zencefil kökü, Sarımsak, Sirke.

Hazırlanış Şekli
– Sirke içinde bekletilen lavanta çiçeği süzülerek ezilir. Elde edilen lapadan dil üzerine sürülür.

– Suda kaynatılan zencefil köküyle sarmısak süzüldükten sonra ezilir. Hazırlanan lapadan tedavi süresince dil üzerine sürülür.

– Sirke içinde bekletilen nezle otu kökünün süzülme-sinden elde edilen sıvı ile, ağız sık sık çalkalanır.

DİL FELCİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı dil felci nedir neden olur sebepleri nedenleri belirtileri nelerdir dil felcine ne iyi gelir bitkisel çözüm dil felci nasıl tedavi edilir anlaşılır geçer iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler nelerdir bitkisel tedavisi doğal kesin çözüm hangi doktor bakar bölüme gidilir hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

DİL RESİMLERİ, dildeki yaralara bitkisel çözümler, dil felci nasıl geçer, dil felci nedir, dil felci tedavisi, dil felcinde yemek yeme şekli, dil felcine hangi doktor bakar, dil felcine ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.