Bir çok anne adayı doğum sonrası gebelik çatlakları yüzünden doğum yapmaktan kaçmaktadır fakat sizlere vereceğimiz süper bitkisel çözümler ile artık doğum lekelerinden kurtulmanız fazla zamanınızı almayacak. Evde bulunan malzemelerle sizde artık kolayca doğum çatlakları ve doğum lekesi bulunan bölgeyi eski formuna

kavuşturucaksınız. Ahmet Maranki ve Suna Dumankaya tarafından hazırlanan bu kürler tamamen zararsızdır.

Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm ( Ahmet Maranki )
Malzemeler: Yoğurt, kabartma tozu, patates suyu.

Uygulaması: Sizlere verdiğimiz bütün malzemeleri hazırladıktan sonra, 1 tatlı kaşığı yoğurtu bir kaba koyuyoruz. Ardından bir çay kaşığı patates suyumuzu üzerine ilave ediyoruz. Bu işlemin ardından en son olarak kabartma tozundan bir çay kaşığı daha ilave ederek birbirine malzemelerimizim tam anlamıyla karışmasını sağlayana kadar karıştırmaya devam edin. Bu işlemin ardından doğum lekeleri olan bölgemizin üzerine yaptığımız karışımı sürün. Kurumaya başlayan bitkisel formülümüz sürdüğümüz bölgede kurudukça yenisini sürerek devam edin. Daha sonra sürülen bölgede bitkisel formülümüzün yaklaşık olarak 1 saat kalmasını bekleyin. Bu bekleme işleminin ardından ellerinizle ovarak sürdüğümüz karışımı çıkarın ve ılık su ile banyo yapın. Bu tedavi usülünü haftada 1 kez aynı günlere denk getirerek yapmanızı önermekteyiz.

Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm ( Suna Dumankaya )
Malzemeler: 1 tatlı kaşığı beyaz kil, 1 tatlı kaşığı yumurta akı ve vazelin krem.

Uygulaması: Sizlere vermiş olduğumuz malzemeleri bir kapta güzelce karıştırın ve yırtık olan bölgenize ovalayarak iyice yedirin. Bu şekilde 15 dakika bekletin ve yıkayın.

Doğum Lekelerine Lazer Tedavisi ( Bebeklerdeki Lekeler İçin )
Lazer tedavisi doğumdan sonra kalıcı olan cilt üzerindeki lekelere uygulanabiliyor. Ve kısa sürede sonuç veren bu tedavi şeklinin kesinlikle yan etkisi bulunmuyor. İlk olarak İngiltere de uygulanan bu yöntem % 100 başarı sağlayarak çocuklarının geleceği için endişelenen anne ve babanın yüzünü güldürmeyi de başardı.

Bu yazı doğum çatlakları nasıl geçer, doğum çatlaklarına ne iyi gelir, doğum çatlağına doğal bitkisel kesin çözümler, evde bitkisel doğum lekesi kürü, doğum lekeleri nasıl geçer, doğum lekesine ne iyi gelir, bitkisel doğum lekesi tedavisi iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

dogum lekelerine ne iyi gelir, dogum lekelerine kesin çözüm, doğum lekelerine bitkisel çözüm, doğum lekesi nasıl geçer suna dumankaya, doğum lekesine ne iyi gelir, doğum lekesine kesin çözüm, doğum çatlaklarına kesin çözüm, doğum lekelerine doğal çözümler, doğum lekelerine kesin, lekelere kesin çözüm