Kategoriler

Lütfen Soru Sormadan Önce Konuyu Dikkatlice Okuyun…

2009 yılının ekim ayından bu zamana kadar, sizleri özellikle sağlık ve gebelikle alakalı konularda bilgilendirmeye çalıştık.

Bugün itibariyle ise sitemizde yeni bir hizmete başlayarak, siz saygıdeğer ziyaretçilerimize paha biçilemez bir hizmeti ücretsiz vermeye başlıyoruz.

Artık sağlık sorularınızı doktorunuza kendiniz sorabilirsiniz. Lütfen cevap aradığınız sağlık problemi ile ilgili konu içerisine girerek sayfanın alt bölümünde bulunan yorum yaz bölümüne doktora iletmek istediğiniz soruyu yazın. Sorunuzun cevabı yorum olarak ya da yazmış olduğunuz mail adresiniz vasıtasıyla size iletilecektir.

 

 

Gelen aramalar:

online doktora soru sor, doktora soru sor, online doktora sor, doktora soru sor ücretsiz, doktora sor, ücretsiz doktora soru sor, doktora sor online, online doktora soru sorma, ücretsiz doktora soru sorma, doktora soru sormak istiyorum

Yorum

 1. betül

  23 haziranda adet oldum 29 haziranda adetim bitti 2 temmuzda erkek arkadaşımla birlikte oldum ertesi gün hapı aldım 19 temmuzda adet olmam gerekirken 8 gün erken adet oldum test yapıyorum tek çizgi acaba bu normal mi?

 2. cemile

  Merhaba, kadındoğum doktorum bana probiyotik almam gerektiğini söyledi ve “Duo Balance BV” isimli probiyotik yazdı. Bu probiyotik ilacın üstünde kadın resmi var. Benim sorum şu : Bu probiyotik ilacı eşimde kullanabilir mi? yoksa ona başka probiyotik ilaç mı almak lazım? Doktorum kullanabilir dedi ama benim içime kurt düştü. Çünkü dediğim gibi paketin üzerinde kadın resmi var sanki sadece kadınlar kullanabilirmiş gibi. Umarım cevaplarsınız, iyi günler dilerim.

 3. Ysmors Yıldırım

  Erkek arkadaşım kıyafet üzerindeyken boşaldıktan sonra 1.5 saat geçti o 1.5 saatin sonlarına doğru benim elime çok az bir miktarda meni değdi. Elim hafif ıslandı ama kurudu daha sonrasında. Meni elime değip kuruduktan sonra lavaboya gittin. Elim kuru olsa da peçeteye dokundum daha sonrasında da aldığım peçeteyle idrarımı temizledim. elim kuru olsada peçeteyle vajinama ulaşıp hamile kalabilirmiyim?

  Cevap: Konu uzmanı mail adresinize cevap yönlendirdi.

 4. Asiman

  Merhaba ben 21 yasindyim ve ben cox pazla terliyorum bu nede ola bilur

 5. bekir sakız

  Kızım süt muz meyve gibi besinlerle büyümekte yeme içme konusunda sorun yok hanı bezlerdendir dedik kaç çeşit bezde deyiştirdik ama asla çarı olmadı bazen altı açıkken kaşır baya kanatıyor gürünce içim acır lütfen çözüm

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *