DOKTORA SORU SOR

Lütfen Soru Sormadan Önce Konuyu Dikkatlice Okuyun…

2009 yılının ekim ayından bu zamana kadar, sizleri özellikle sağlık ve gebelikle alakalı konularda bilgilendirmeye çalıştık.

Bugün itibariyle ise sitemizde yeni bir hizmete başlayarak, siz saygıdeğer ziyaretçilerimize paha biçilemez bir hizmeti ücretsiz vermeye başlıyoruz.

Artık sağlık sorularınızı doktorunuza kendiniz sorabilirsiniz. Lütfen cevap aradığınız sağlık problemi ile ilgili konu içerisine girerek sayfanın alt bölümünde bulunan yorum yaz bölümüne doktora iletmek istediğiniz soruyu yazın. Sorunuzun cevabı yorum olarak ya da yazmış olduğunuz mail adresiniz vasıtasıyla size iletilecektir.

 

 

Gelen aramalar:

online doktora soru sor, doktora soru sor, online doktora sor, doktora soru sor ücretsiz, doktora sor, ücretsiz doktora soru sor, doktora sor online, online doktora soru sorma, ücretsiz doktora soru sorma, doktora soru sormak istiyorum

1 Comment on DOKTORA SORU SOR

  1. Kızım süt muz meyve gibi besinlerle büyümekte yeme içme konusunda sorun yok hanı bezlerdendir dedik kaç çeşit bezde deyiştirdik ama asla çarı olmadı bazen altı açıkken kaşır baya kanatıyor gürünce içim acır lütfen çözüm

Leave a Reply

Your email address will not be published.