El ve Ayak Titremesi için Bitkisel Çözümler

Bu yazımızda el titremesi ve ayak ile bacak titremesi için doğal ve bitkisel tedavi yöntemlerini araştırdık. Bakalım elde, ayakta ve bacakta oluşan titremeye iyi gelen şeyler nelermiş.

El Titremesine Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki el ve ayak titremelerinin giderilmesi için aşağıdaki uygulamaları tavsiye ediyor. Bu doğal tedavi yöntemlerini uyguladığınız zaman gözle görülür bir gelişme görebilirsiniz.

– Bir su bardağı kaynar suya 2-10 gram ada çayı koyduktan sonra 10 dakika demlenmesini bekleyin. Günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– Sarımsak, sedef otu ve incirle beraber yenir. Yalnız sedef otu zehirli olduğu için sedef otunu 1 gramdan fazla tüketmeyin.

– Bir su bardağı kaynar suya küçük bir Zencefil kökü koyduktan sonra 5 dakika kaynatın. günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– Bir çorba kaşığı limon suyuna 2 damla tarçın yağı damlatıp için.

– Çam fıstığı bal veya üzüm ile yenilmeli.

Sıralanan bitkisel ve doğal tarifleri uygulamanız halinde el ve ayak titremelerini önleyeceksiniz.

El Titremesine Karşı Öneriler: Bitkisel çözüm yolları yanında ufak tefek tavsiyeler ile el titremesini sorunu yok etmek veya önceden önlemini almak artık çok basit.

– Aşırı stres altındaysanız bu durumdan kurtulmak el titremesinin geçmesine yardımcı olacaktır.

– Titreme görülen elde ağır bir bileklik veya saat kullanılması kontrolü ele almanıza yardımcı olacaktır.

– Yeterli miktarda uygun ve dinlenme el titremesini ortadan kaldırabilir.

– Kahve, çay ve asitli içeceklerden uzak durulması el titremesini hafifletecektir

EL VE AYAK TİTREMESİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı el titremesine ne iyi gelir iyi gelen bitkiler ilaçlar egzersizler dualar okunacak dua taş son botoks hacamat neden olan hastalıklar doğal kesin bitkisel çözüm evde çare hangi doktor bakar bölüme gidilir için dideral kullanılan ilaçlar en iyi doktor nereye gidilir nasıl geçer engellenir geçirilir yenilir ayak titremesi bacak sendromu tedavisi şifalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

el titremesine iyi gelen bitkiler, el titremesine ne iyi gelir, el titremesi tedavisi, el titremesi bitkisel tedavisi, el titremesine iyi gelen bitki, el titremesinin bitkisel tedavisi, el titremesi nasıl geçer, el titremesine bitkisel çözüm, el titremesine çözüm, bitkilerle el titremesi tedavisi

6 Comments on El ve Ayak Titremesi için Bitkisel Çözümler

  1. Araba kullanirken sol ayagim yani debriyaja bastigim ayagim titriyor senelerdir duzgun araba kullanamıyorum lutfen bana cozum yolu onerin

  2. el titremesi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. ayak titremesi için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. valla ben günde avuç avuç kuru üzüm yiyorum, hiçbir etkisini görmedim. mr’a girdim, sonuç normal çıktı. olayın daha çok psikolojik olduğunu düşünüyorum.

  4. Bende kansızlıktan oldugunu duydum dogrumudur hacom acaba yemesı kebap acele cevap =)

    Cevap: doğrudur. etkenlerden biriside budur

  5. el titremesi ve ayak titremesı acaba vitamın eksıklıgınden olabılırmı. yaşlılık donemınde bu titremeler artacaksa eger hem ellerımden hem ayaklarımdan cekecegım var gibi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.