Sitemizde düzenli olarak sağlık ve türevleri ile alakalı makaleler yayınlıyor, paylaşımlar yapıyoruz. Bazı zamanlar ruh halime göre sağlık sektörünün dışına çıkmak hoşuma gidiyor desem yalan söylemiş olmam.

Bu gecede facebook öne çıkar olayına taktım. Hoş benim gibi facebook’un çıkardığı uygulamalara ve değişimlere takan birçok insan var. Facebook birkaç gün önce bir uygulama çıkardı. Artık uygulamamı diyelim özellikmi diyelim bilemedim. Olayın adı öne çıkar.

İstediğimiz yazılarımızı ve paylaşımları öne çıkararak arkadaşlarımızın daha kolay görmesini sağlıyoruz. Diğer bir deyişle bizim için önemli olan paylaşımları belirli bir ücret ödeyerek arkadaşlarımızın anasayfasında daha üst sıralarda yer edinmesini sağlayarak görünme ihtimalini arttırıyoruz.  www.saglikvegebelik.com

Facebook öne çıkar‘ın telefon ile kredi alma, paypal, kredi kartı gibi ödeme şekilleri var. 0.37 tl vererek bir paylaşımı en üstlere çıkarabiliyoruz. Toplu alımlarda indirimde söz konusu tabi. Tam Türk işi 🙂

Eminim ki birçok insan bu özelliği kullanacak. Bu özelliğin kullanımı özellikle spam yolu ile reklam yapan kişilerin fazlaca işine yarayacak. Kısacası Türk insanı zekasını  yine işin cinlik kısmında kullanacak ve birçok insan bilgisayar başında sinir krizleri geçirmeye başlayacak.

Bu yazı şu an size çok saçma gelebilir. Ama bu yazımı yazdıktan belirli bir müddet sonra okuyanlar ise vay be adama bak benim bu öne çıkar olayından sinir krizine gireceğimi aylar öncesinden öngörmüş diyecek. Zaman tüneline sinir olduğum yetmedi bir de bu öne çıkar muhabbeti çıktı diyeceklerin sesini şimdiden duyar gibiyim 🙂 İşte o zaman bu konunun sağlık ile alakasını anlayacaksınız.

Eğer gerçekten sizde benim gibi çoktan facebook öne çıkar özelliğine gıcık olmuşsanız bir beğeniyi bir yorumu yazıma çok görmeyin.

Bu yazı facebook öne çıkar nedir nasıl çalışır ücretsiz neye yarar faydası amacı nedir nasıl kaldırılır yok edilir facebookta öne çıkarma ne demek hilesi nedir nasıl yapılır çalışır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

facebook öne çıkar nedir, facebook\ta öne çıkar ne demek, facebookta öne çıkar ne demek, facede öne çıkar ne demek, facebook öne çıkar ne demek, facebook\ta öne çıkarma, facede öne çıkarma, öne çıkar nedir, facebook ücretsiz öne çıkarma, öne çıkar ne demek