Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir

Sizlere sürekli olarak sağlık konularında bilgiler vermekteyim. Sırf insanlar biraz daha bilinçlensin, bilgilensin diye boş zamanımın çoğunu bu site ve sağlık konusunda bilgi paylaşımı için geçiriyorum.

Malumunuz sosyal medya müthiş derecede hayatımıza girmiş durumda. Özellikle facebook kullanımı yeni nesil cep telefonlarının ve internet kullanımının artmasıyla hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Bende dahil birçok kişi facebook sayfasına hemen hemen hergün giriyor.

Facebookta son zamanlarda lanet olası bir zaman tüneli durumu mevcut. Zorla zaman tüneline giriyoruz, bazılarımız yanlışlıkla giriyor. Bu uygulamayı beğenenlerde var elbet. Ama facebook zaman tüneli uygulamasından geniş bir kitle çok rahatsız. Zaman tünelini kaldırmak veya iptal etmek için çok uğraştık ama başaramadık.

Çok iyi biliyorum ki sırf bu nedenden sinir hastası olma durumuna gelen arkadaşlarım oldu 🙂 Birçok insan facebook zaman tünelini kaldırdığını iddia ederek insanların bilgisayarlarına virüs bulaştırdı. Veya çalışmayan yöntemlerle facebook hesabımızı çalmaya çalıştılar. Biraz önce bulduğum ve test ettiğim bir uygulama ise zaman tünelinden kurtulmanız için gerçekten birebir. Uygulamayı kendim denedim. Hiçbir virüs sorunu veya herhangi birşeye zorlama gibi bir sorunu olmadan facebook zaman tünelinden kurtuluyorsunuz.

Olayı daha kolay anlayabilmeniz için yazının sonuna işlemin nasıl yapılacağının videosunu ekliyorum. Olayın özeti şu. Google girip arama kutusuna timeline remove yazıyorsunuz. Çıkan ilk siteye giriyor, kullandığınız tarayıcıyı seçiyorsunuz (opera, firefox, explorer vs vs) Seçtikten sonra eklentiyi indiriyor ve kuruyorsunuz. Tarayıcınızın eklentiler kısmında timeline remove eklentisini aktif ediyorsunuz. Tarayıcınızı kapatık tekrar açtığınızda facebook zaman tünelinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Bu yazı zaman tüneli nasıl iptal edilir nasıl kaldırılır, zaman tüneli nasıl kapatılır, zaman tünelini kapatma nasıl iptal ederim nasıl çıkılır, facebook zaman tünelinden çıkış nasıl iptal edilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

timeline remove nedir, timeline remove nasıl kullanılır, timeline remover nedir, wife den facebook nasıl çıkış edilir, facebook ta tavsiye edilen sayfayi iptal etme, facebook tavsiye edilen sayfalar kaldırma, facebookta tavsiye edilen sayfaları nasıl yok edebiliriz, tavsiye edilen oyunlar nasıl kaldırabilirim

5 Comments on Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir

  1. facebook zaman tüneli denen illetten sayenizde kurtuldum çok amaçok teşekkür ederim. ne zamandan beri facebook zaman tünelinin nasıl kaldırıldığını araştırıyordum

  2. İyi de ben zaman tünelinden çıkmış gibi görünüyor ama aslında çıkmış değil yazılım Facebook u bize eski haliyle sunuyor bunu kesin olarak zaman tünelinden nasıl kurulabiliriz..

    Cevap: facebookun eskı halıne dönmek zaten zaman tunelınden kurtulmak ıste. siz ne yapmasını ıstıyosunuz programın sıze bastan facemı yaratacaktı. zaman tunelınden önce face nasılsa sımdıde öyle

  3. DENEDİM VE HAKİKATEN ZAMAN TÜNELİ DENEN MENDEBURDAN KURTULDUM..AMA Bİ ENDİŞEM VAR..YA BENİM BİLGİLERİMİ BU EKLENTİ ÇALARSA..YA HACKLENİRSE FACE HESABIM?…NEYSE..BEKLEYİP GÖRECEĞİZ..İNŞALLAH KORKTUKLARIM BAŞIMA GELMEZ…..

    Cevap: merak etmeyın bu sistem diğerleri gibi sahtekarlık içermiyo.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.