Felç için Bitkisel Çözüm Tedavi

Felç hastalığı ne yazık ki tedavisi yönüyle çok zor bir hastalıktır. Uzun uğraşlar ve emekler neticesinde hastalığın tedavisinde ilerleme kaydedilebilir. Bitkisel yöntemlerle de çözüme ulaşan tedaviler denemek hastalık açısından faydalıdır.

Sinirlerin değişik bir takım nedenlerle zarar görmesi neticesinde felç adı verilen sinir harabiyeti durumu ortaya çıkabilmektedir. Felcin en önemli belirtisi ise bedenin bir kısmında veya tamamında görülen hissizlik ve duyarsızlık halidir.

Felçli kişilere uygulanan bazı ilaç tedavisi yöntemlerinin yanında bitkisel kürler ve doğal çözüm yolları ile de felç tedavisi mümkündür. İşte sizlere felç için bitkisel tedavi amacıyla kullanılan bitkisel çözüm yöntemleri.

– Çörek otu, papatya, zeytinyağıyla kaynatılır. Soğuyunca felçli bölgeye sürülür.
– Ardıç yağı ile felçli bölgeler ovulur.
– Felci önlemek için 1 çay kaşığı zencefil tozunu 1 bardak kaynar suya atıp 10 dk bekletin ve günde 3 bardak için
– 1 bardak kaynar suya 4 gr ökse otunu atın 10 dk. bekletip günde 3 bardak içiniz.
– Mersin yaprağı kaynatılır elde edilen su ile felçli uzuvlar ovulur.
– 1 gr. Baldıran otu tohumu toz haline getirilir. 10 gr un 10 gr. pudra şekeri ile karıştırılır. Öğle yemeklerinde 1 çay kaşığı karışım su ile birlikte içilir.
– Biberiye yağından 3 damla 1 kesme şekerle yenilir. 1 bardak kaynar suya 10 gr. biberiye konur 10 dk bekletilir günde 2-3 bardak içilir.

Bu yazı felç için şifalı bitkiler, felç için bitkisel tedavi bitkisel çözüm bitkisel ilaçlar tedaviler yağlar, felç nasıl geçer, felce ne iyi gelir, felç hastalığı bitkisel çözüm tedavisi doğal şifalı iyi gelen bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

felçe ne iyi gelir, felçe iyi gelen bitkiler, felçe iyi gelen yiyecekler, felçe bitkisel tedavi, felç hastalığının bitkisel tedavisi, bölgesel felçe bitkisel tedavi, felç de bitkisel tedavi, felç hastalığına iyi gelen kür, felç hastaligina iyi gelen bitkiler, felçe iyi gelen yağlar

1 Yorum var Felç için Bitkisel Çözüm Tedavi

  1. 23 Eylülde yüz felci geçirdim.Halen dudak üstünde,kaşın yanında uyuşma var.Ne kadar süreceğine dair bir bilginiz var mı ? Bütün hastalara Acil Şifa diliyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.