Felç hastalığı ne yazık ki tedavisi yönüyle çok zor bir hastalıktır. Uzun uğraşlar ve emekler neticesinde hastalığın tedavisinde ilerleme kaydedilebilir. Bitkisel yöntemlerle de çözüme ulaşan tedaviler denemek hastalık açısından faydalıdır.

Sinirlerin değişik bir takım nedenlerle zarar görmesi neticesinde felç adı verilen sinir harabiyeti durumu ortaya çıkabilmektedir. Felcin en önemli belirtisi ise bedenin bir kısmında veya tamamında görülen hissizlik ve duyarsızlık halidir.

Felçli kişilere uygulanan bazı ilaç tedavisi yöntemlerinin yanında bitkisel kürler ve doğal çözüm yolları ile de felç tedavisi mümkündür. İşte sizlere felç için bitkisel tedavi amacıyla kullanılan bitkisel çözüm yöntemleri.

Çörek otu, papatya, zeytinyağıyla kaynatılır. Soğuyunca felçli bölgeye sürülür.
– Ardıç yağı ile felçli bölgeler ovulur.
– Felci önlemek için 1 çay kaşığı zencefil tozunu 1 bardak kaynar suya atıp 10 dk bekletin ve günde 3 bardak için
– 1 bardak kaynar suya 4 gram ökse otunu atın 10 dk. bekletip günde 3 bardak içiniz.

– Mersin yaprağı kaynatılır elde edilen su ile felçli uzuvlar ovulur.
– 1 gram Baldıran otu tohumu toz haline getirilir. 10 gram un 10 gram pudra şekeri ile karıştırılır. Öğle yemeklerinde 1 çay kaşığı karışım su ile birlikte içilir.
– Biberiye yağından 3 damla 1 kesme şekerle yenilir. 1 bardak kaynar suya 10 gram biberiye konur 10 dk bekletilir günde 2-3 bardak içilir.

FELÇ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı felce iyi gelen bitkiler dua şifalı taşlar besinler yağlar hareketler kaplıcalar ilaçlar uğramak ne iyi gelir felç için en iyi doktor rukye okunacak dualar doğal kesin bitkisel çözüm hangi doktora gidilir zeytinyağı tuz krem şifalı nasıl düzelir önlenir tedavi edilir iyileşir engellenir felci ne önler önlemek yenenler iyileştiren önleyen konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

felçe ne iyi gelir, felçe iyi gelen bitkiler, felçe iyi gelen yiyecekler, felçe bitkisel tedavi, felç hastalığının bitkisel tedavisi, bölgesel felçe bitkisel tedavi, felç de bitkisel tedavi, felç hastalığına iyi gelen kür, felç hastaligina iyi gelen bitkiler, felçe iyi gelen yağlar