Gebeliğin 4. Haftası

Bebek: İmplantasyon (fetusun rahim iç duvarına yerleşmesi) gerçekleşti. Blastosist rahme girdiğinde yerleşecek bir yer arar. Blastosist kese tomurcuklanması anlamına gelir ve bu hücreler, plasentayı oluşturacak hücreler ve bebeği oluşturacak hücreler olmak üzere iki gruba ayrılmaya başlar. Blastosist rahim duvarının içine gömülür ve buna implantasyon denir.

Anne: Bu haftanın sonunda adetinizin başlamasını bekliyor olacaksınız ya da bebek sahibi olmayı planlıyorsanız, başlamamasını umuyor olacaksınız.

Hamileliğin yorgunluk, göğüslerde hassasiyet ve ruh durumu değişiklikleri gibi ilk belirtilerinden bazıları adet döneminizde yaşadıklarınıza çok benzer. Siz de bunları hissediyor ve galiba bu ay hamile kalmadım diye düşünüyor olabilirsiniz. En iyisi birkaç gün daha bekleyin.

Bu yazı gebelikte 4. hafta, gebeliğin 4. haftası, hamilelikte 4. hafta, hamileliğin 4. haftası, gebelikte 4 hafta belirtileri, gebelikte dördüncü hafta, hamilelikte dördüncü hafta, hamilelikte dördüncü hafta belirtileri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

gebeliğin 4 haftası, gebeliğin 4 haftasında belirtiler, gebeliğin 4 haftasındaki belirtiler, gebelikte 4 hafta, gebelikte 4 hafta belirtileri, gebeliğin 4 haftası belirtiler, gebeligin dorduncu haftasi, gebeligin dorduncu haftaslnln belirtisi

1 Yorum var Gebeliğin 4. Haftası

  1. gebeliğin 4. haftasının bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum. daha önce yaşadığım düşük sorunlarını hep 1 ay dolmadan yaşamıştım 4. hafta hamileliğim açısından çok önemli

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*