Özellikle sigara içenler başta olmak üzere ne yazık ki birçok kişi gırtlak kanseri tehlikesi ile karşı karşıya. Sağlıklı bir yaşam ve beslenme gırtlak kanserinden korunmanın en etkili yolu. Size önereceğim bitkiler ve bitkisel ürünler ile gırtlak kanseri tedavisinde oldukça önemli bir yol kat edebilir ya da gırtlak kanserinden tamamen korunabilirsiniz.

Adaçayı: Adaçayı demlenip suyu ile gargara yapılırsa çok faydalı olacaktır.

Bal: Doğal bal kaşık kaşık yenirse faydalı olur. Ayrıca şifalı bitkilerle macun yapılır, şerbeti içilir. Merhem gibi sürülür.

Çemen otu: Çemen otunun kurutulmuş çiçekleri, dal ve yapraklarının çayı içilir.

Fesleğen (reyhan otu): Fesleğenin çayı içilirse yararlı olur. Suyu ile gargara yapılarakta kullanılabilir.

Gül: Gül suyu ile gargara yapılırsa gırtlak kanseri için faydalıdır.

Hatmi çiçeği (gülhatmi): Hatmi çiçeğinin çayı içilir yada suyu ile gargara yapılır.

İncir: İncir kaynatılıp suyu ile gargara yapılırsa ağız ve gırtlak kanserine iyi gelir.

Karabaş otu ve Lavanta çiçeği: Bitkiler bal ile karıştırılıp macunu yenir. Çayı, suyu ve hülasası içilir. Yağı sürülür ve sarılır.

Kızılcık: Kızılcığı meyve olarak yemeniz yararlı olur.

Ödağacı (udi hindi): Tozu burna çekilir.

Sinameki: Macunu yenir. Çayı ve suyu içilir.

Zeytin ve yağı: Suyu ile gargara yapılır.

Bu yazı gırtlak kanserine bitkisel çözüm, gırtlak kanserine iyi gelen besinler iyi gelen şifalı bitkiler, gırtlak kanserine hangi bölüm bakar hangi bitki iyi gelir ışın tedavisi nasıl geçer tedavi edilir, gırtlak kanserine bitkisel kesin doğal çözüm konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

gırtlak kanserine ne iyi gelir, gırtlak kanserine iyi gelen bitkiler, gırtlak kanserine bitkisel çözüm, gırtlak kanseri bitkisel tedavisi, bitkisel gırtllak kanseri kurleri, gırtlak kanserinde bitkisel tedavi, gırtlak kanserine hangi doktor bakar, girtlak kanserine bitkisel tedavi, gırtlak kanserine hangi bölüm bakar, boğaz kanserine iyi gelen bitkiler