Özellikle bayanlar olmak üzere herkesin göbek ve karın bölgesinde oluşan fazla kilolar ve yağ birikmesine karşı aşırı bir hassasiyeti var ve hem sağlık hem de fiziki anlamda ne yazık ki bu konuya dikkat etmeliyiz.

Bu yazımızda sizlere göbek yağlarını yok eden ve karın yağları için azaltıcı etki gösteren doğal ve bitkisel yöntemler hakkında bilgi vereceğim. Bakalım göbek yağlarına ne iyi gelir ve karın eritmeye iyi gelen formüller neler?

Göbek Yağları için Bitkisel Kür: Göbek ve karın bölgesinde oluşan fazla yağlardan kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu bizlere güzel bir karışım sunuyor.

Malzemeler: 4 lahana yaprağı, 25 dal maydanoz, 1 limon.

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır.

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.İçmesi kolay olsun diye içine başka bir şey ilave etmeyin. Kürü 3 hafta süreyle uygulamalısınız.

Göbek Yağı Eriten Bitkiler: Limon suyu içerisindeki asitler ile karın bölgesindeki yağların yakılmasını hızlandırır. Kilo verme sürecinde son derece etkilidir. Bir bardak ılık suyun içerisine biraz limon suyu eklenir. Karıştırılır ve tüketilir. Özellikle her sabah aç karna tüketilmesi önerilir. Limon suyu ve su karışımın düzenli tüketimi kilo vermeye yardımcı olurken aynı zamanda sıvı kaybını engeller. Böbrek ve karaciğer sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Göbek Yağı Eriten Diyet Önerisi: Kilo verme sürecinde omega 3 yağ asitleri açısından zengin besinlerin tüketilmesi önerilir. Özellikle yağlı balıklar; uskumru, sardalye, ringa ve ton balığı tüketilebilir. Ayrıca keten tohumu da mutlaka beslenme düzeninde olmalıdır.

Göbek Eriten Bitkisel Çay: Zencefil, vücut ısısını artırarak yağ yakımını hızlandırır. Özellikle göbek yağları stres, yaşlanma kaynaklı hormon eksikliği ve hareketsiz hayata bağlı sebeplerden kaynaklanıyorsa tüm bu sorunları zencefil tüketimini arttırarak çözebilirsiniz. Bel ve karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak için zencefil çayından yararlanabilirsiniz

Göbek Yağlarını Eriten Meyveler: Meyve sularının düzenli olarak tüketilmesi de karın bölgesindeki yağların yakılmasına yardımcı olur. Özellikle kızılcık suyu önerilir. Kızılcık suyu düzenli olarak tüketildiğinde vücuttan toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda idrar söktürücü özellikleri de vardır. Her gün bir bardak kadar tüketilebilir.

Göbek Yağlarından Kurtulma Yolları: Bu noktada iki önerimiz masaj ve elma sirkesi kullanımı olacaktır.

– Deniz tuzu ile masaj yapın. Deniz tuzu ile yapacağınız göbek masajı yağları yok etmek için son derece faydalıdır. Bu masajda göbek kısmına oval bir şekilde masaj yapın. Ek olarak kullanacağınız masaj yağları da bu kısımda bir ısınma yapacak ve daha hızlı yağ yakımı sağlayacaksınız.

– Elma sirkesi kullanın. Gün içinde tüketeceğiniz  yeşillerde ve salatalarda bol elma sirkesi kullanın. Bu mucizevi elma sirkesinin şifa özelliklerinden biri de yağ yakma etkisidir.

GÖBEK YAĞI ERİTME KONUSUNDA UZMANIMIZA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı göbek eriten kürler besinler hareketler yiyecekler içecekler bitki çayları göbek yağlarını eritmek için bitkisel kür diyeti doğal kesin çözüm tedavisi çayı göbek yağları nasıl gider alınır erir yağlanması eritmek için yağlar korse karışım formül su aletler hareket spor egzersiz masaj ne yapılmalı göbeği eritme küçültme inceltme zayıflatma nasıl eritebilirim eriten besinler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

göbek eritmek icin bitkisel cözüm, göbek eriten bitkisel yağlar, göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm, karın yağlarını eriten bitkiler, karın yağlarını eritmek için bitkisel çözüm, göbek eritmek için şifalı bitkiler, göbek yaglarını eriten bitkiler, göbek yağlarını eriten bitkisel yağlar, göbek eritmek için bitkisel kür, göbek yağları için bitkisel çözüm