Göz Kapağı Şişliği Nedenleri ve Tedavisi

Göz kapağı şişliğinin nedenleri: Göz kapaklarının şişmesinin çeşitli nedenleri olmakla birlikte, şişmeye en çok aşırı ağlama, böcek ısırması, alerjiler, iltihaplanma, nezle ve kızamık neden olabilmektedir.

Göz kapağındaki geçmeyen ve sürekli hal almış şişlikler kalp ve böbrek hastalıklarının da habercisi olabilir.

Göz kapağı şişliği tedavisi: Göz kapaklarındaki Şişmenin Tedavisi için öncelikle nedeni bilinmelidir. Şişliğe neden olan durum ortadan kalktığında şişlik kendiliğinden geçecektir.

Bununla birlikte, poşet çayların poşetleri, çay demlendikten sonra alınıp soğutularak göz kapaklarının üzerine konursa göz ağrısına ve şişmeye iyi gelir.

Bu yazı göz kapağı şişmesi nedenleri, göz kapağı şişliği neden olur, göz kapağının şişmesi, göz kapağının şişmesinin nedenleri, göz kapağı şişliğine ne iyi gelir göz kapağı şişliği nasıl geçer, göz kapağı şişmesi nedenleri, göz kapağı şişmesi tedavisi, göz kapağı şişmesine ne iyi gelir,  göz şişmesi nedenleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

göz kapağı şişmesi, göz şişmesi, göz kapağı şişliği, göz kapağinda şişlik, göz kapağinin şişmesi, göz kapaklarının şişmesi, göz şişmesi nedenleri, göz kapağı şişmesine ne iyi gelir, göz kapakları neden şişer, göz kapağım şişti

6 Comments on Göz Kapağı Şişliği Nedenleri ve Tedavisi

  1. BENİM SÜREKLİ BİR ŞİŞ HALİ VAR. neden acaba. kalp böbrek diyor. göz kapağımın fazlalığından olabilir mi? normalden fazla. bide şiş görünmüyle benim gözler çok kötü görünüyor.

  2. Benim ay da en az 7 8 kere şişiyor bazen göz altı davul gibi oluyor bazende göz üstü çay sürdüm ama olmadı başka öneriniz yokmu

  3. göz kapağı şişmesi hastalığı konusundaki yazınız oldukça başarılı. siteniz sayesinde göz kapağı şişliği hastalığının sebeplerini nedenlerini belirtilerini tedavisini öğrendiğim gibi bu hastalık nedir nasıl bulaşır hangi bölüm bakar bulaşıcımıdır nasıl geçer ne iyi gelir gibi birçok soruya sayenizde cevap bulabildim.

  4. doktor alerjn var ddi iki dmla werdi gnde 7 defa bgn uyandğmda gözlerimi zor açtmmm npcm yaa

  5. Uyudum kalktım ve gözümde hafif bir ağrı vardı aynaya baktım gözüm şişmişti ılık çayı pamukla gözüme sürdüm çok az şişi indi ertesi gün daha çok şişti bugün ise daha çok şişti çay koydum ama aynı kuzenimede olmuştu o gözünü çay buharına tutmuş sonra gözünü ılık çay ile pamukla temizlemiş bekletmiş ama bende yaptım geçmedi neden ? 🙁

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.