Güneş lekeleri adını verdiğimiz cilt lekeleri türü, genellikle bahar ve yaz aylarında güneş ışınlarının etkisini en fazla hissettirdiği dönemde hassas ciltli kişilerde ultraviyole ışınlarının olumsuz etkisi sonucu görülmektedir.

Güneş lekelerinin nedenleri arasında en önemli neden budur. Güneş ışınları ciltte melanin pigmentini artırmakta ve bu da koyu lekeler olarak yüzde, omuzda boyunda ve dekolte bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Şimdi güneş lekelerini ne yok eder ve güneş lekesini gideren şeyler nelerdir bunlara bakalım.

Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm
Bir tutam maydanoz, bir fincan yoğurt ve çeyrek limon suyunu karıştırıp püre kıvamına getirin. Cildinize sürüp 30 dakika bekletin.

Bu uygulamayı haftada bir kere yapmanız yeterli olacaktır. Ancak güneş koruyucu krem kullanmayı unutmayın.

Haftada birde olsa peeling yapın yüzünüze ölü deriden kurtulun aşagıda verdiğim maske ciltteki lekeler için çok iyi geliyor.

GÜNEŞ LEKELERİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı güneş lekesine iyi gelen sabun krem yağlar şeyler bitkiler güneş lekelerine kremler bitkisel yağlar sabunlar limon maske karbonat sülük tedavisi doğal kesin çözüm karşı lazer çözüm var mı suna dumankaya ibrahim saraçoğlu ne iyi gelir güneş lekelerini giderici gideren kim bulmuştur gideren engellemek ne yok eder güneş lekesini  ne çıkarır ne geçirir ne giderir yok etmek konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

güneş lekesini ne geçirir, güneş lekelerine ne iyi gelir, omuzdaki güneş lekeleri nasıl geçer, güneş lekeleri bitkisel nasıl geçer, güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesine ne iyi gelir, ahmet maranki güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi nasıl geçer bitkisel, güneş lekesi bitkisel tedavi, gunes lekelerine ne gecirir