Bir çok kimse halsizlik sorunuyla karşı karşıya gelmiştir. Halsizliğin bir çok nedeni olduğu gibi Hastalıklar, uykusuzluk, ilaçlar, psikolojik rahatsızlıklar ve mevsim değişiklikleri halsizliğe neden olur.

Konuyu fazla uzatmadan halsizliğe ne iyi gelir ve halsizlik tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden bahsedelim.

Ginseng: Çin alternatif tıbbında ginseng bitkisi, bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir şifalı bitkidir. Özellikle metobolizmayı kuvvetlendiren, vücuda direnç kazandıran ginseng halsizliğe iyi gelir. Ginseng aktarlarda ot olarak satıldığı gibi, eczanelerde de hap şeklinde satılmaktadır. Ginseng tabletlerini doktor kontrolünde almanız tavsiye edilir. Çünkü ginseng kilo almanıza yol açabilir.

Isırgan Otu: Isırgan otu birçok hastalığın tedavisinde kullanılan mucize bir bitkidir. Özellikle metobolizma rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan ısırgan otu halsizliğe de iyi gelen bir bitkidir. Isırgan otunu hazırlayabilmek için 1 avuç taze ısırgan otu yada 1 tatlı kaşığı kurutulmuş ısırgan otu kullanmanız yeterlidir.

Biberiye Çayı: Biberiye çayı kan dolaşımını hızlandıran bitkisel çayların arasında sayılabilecek bir çaydır. Kan dolaşımı hızlı olan kişiler halsizlik problemiyle uğraşmak zorunda kalmazlar. Bu yüzden biberiye çayı halsizliği ortadan kaldırmaya birebirdir.

Bunların dışında karahindiba ve rezene çayı da halsizliği ortadan kaldırmaktadır.

Bu bitki çaylarından günde 2-3 fincan içtiğiniz durumda halsizlik sorununuz ortadan kalkacaktır.

HALSİZLİK KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı halsizliğe iyi gelen ilaç bitkiler dualar şeyler yiyecekler kür kuruyemişler karışımlar bitki çayları çorbalar ne iyi gelir karşı dua vitamin için serum iğne vitamin takviyesi okunacak esmaül hüsna hangi bölüm nasıl geçer önlenir ahmet maranki ibrahim saraçoğlu halsizliği gideren besinler gidermenin yolları önleyen gidermek için ne yapılmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

halsizlik için dua, halsızlık nasıl geçer, halsizliğe iyi gelen dua, halsizlige karsi ne iyi gelir, halsizlige karsi dua, halsizliğe ne iyi gelir, halsizlik için bitkisel çözüm, halsizlik için dualar, Halsizliğim nasıl geçer, halsizlige karsi bitkisel ilac