Hamile Kalmak İstemeyenlere Bitkisel Çözüm

Hamile Kalmak İstiyorum Nasıl Bir Bitkisel Çözüm Kürü Denemeliyim diye soran arkadaşlar için İbrahim Saraçoğlu tarafından kadınlarda yumurtlamayı sağlayan, erkeklerde ise sperm sayısını çoğaltan bir bitkisel kür olan soğan kürünü öneriyoruz.

Soğan kürü, hanımların gebe kalma olasılığını 3’e katlayan bir doğal çözüm kürü olup uygulanışı oldukça basittir. Şimdi bebek sahibi olmak isteyen dostlara soğan kürü nasıl yapılır bunu anlatalım.

KURU SOĞAN KÜRÜ
* 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan
* 2- 3 çay kaşığı sumak .

HAZIRLANIŞI: Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin.

KULLANIM ŞEKLİ: Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak.

İNCİR KÜRÜ: 8-9 tane kuru inciri doğrayın ve yarım litre suda 7-8 dakika kaynatın ve günde 2 kez için. Kürün uygulanma süresi 21 gün.

HAMİLE KALMAMAK KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı hamile kalmak istemiyorum hamile kalmamak için dua kullanılan hap doğal korunma yöntemleri ne yapmalı iğne ilişkiden sonra ne yapılmalı korunma yolları pozisyonları vajinaya takılan ne zaman ilişkiye girilmeli adetten kaç gün sonra içime boşalabilir gebe kalmamak için aşı takvim yöntemi nasıl korunulur kullanılan ilaçlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

gebelik engelleme, gebelik önleyici bitkiler, gebeliği engelleme, gebe kalmayı engelleme, gebe kalmayı önleyen bitkiler, gebeligi engellemek bitkisel, gebeliği önlemek için bitkisel yöntemler, gebe kalmayı önleyici bitkiler, gebeliği engellemek için ne yapılmalı, gebe kalmak için bitkisel çözüm

4 Comments on Hamile Kalmak İstemeyenlere Bitkisel Çözüm

  1. benım evlenelı 2 sene oldu ılk sene cocuk dusunmedık ama son 1 senedır cocuk ıstıyoruz ama olmuyo ne yapabılırım doktora gıttım herseyın normal bı sorun yok yasın kucuk o yuzden beklemelısın dedı sımdı ıncır kurunu uyguuluyorum bır haftadır ınsaalah bı dasını verır rabbım butun ısteyenlere versın

  2. hamile kalmak konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. hamile kalmak için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. hamile kalmayı kolaylaştıran şeyler nasıl hamile kalırım hamile kalmak için şifalı bitkiler ve bitkisel yöntemlerle alakalı çok güzel bir yazı olmuş. her kadın hamile kalmadan önce bu bitkisel çözüm yollarını denemeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.