Horlamak şayet tek başına uyuyan biriyseniz kendi horlama sesinizden uyanmadığınız sürece sizleri pek rahatsız etmeyen bir durumdur. Ancak uyku apnesi ile birlikte horlama şikayeti varsa bu durumda ciddi sağlık riskleri ile karşı karşıyasınız demektir.

Diğer yandan yurt öğrenciliği, askerlik veya evlilik gibi başkaları ile birlikte uyumanız gereken bir durum varsa bu durumda horlamanız karşı tarafın uykusuna engel olabilir ve hatta sizinle aynı ortamı paylaşan kişilerin yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürebilir.

Peki horlamaya karşı ne yapılabilir? Bu sorunu çözmek için horlama yastıkları, horlama önleyici aparatlar, horlama protezi, horlama yüzüğü, horlama önleyici bant, horlama önleyici sprey, horlama önleyici burun aparatı, horlama önleyici burun bandı, horlama önleyici klips gibi bir çok horlama önleyici ürünler piyasada satılıyorlar.

Tabi bir de horlamayı önlemek için bitkisel çözüm yolları ve doğal tedavi kürleri seçeneği var. Bu konuda bir çok bitkisel tedavi yolu bulabilirsiniz. Bu bitkilerle tedavi yöntemlerinden bir tanesi de Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından öneriliyor.

İbrahim Saraçoğlu horlama, uyku apnesi, uyku bozukluğu için kür tarifi verdi. horlama sorunu için bitkisel kür tedavisini Sn. Saraçoğlu şu şekilde öneriyor

Malzemeler: Beyaz lahana, su.

Lahana kürü yapılışı: 2-3 tane beyaz lahana yapraklarını 1 litreden biraz az suda kaynatın, haşlandıktan sonra, suyunu sabah akşam aç karına günde 2 defa 1 bardak içilir.

HORLAMA KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı horlamaya iyi gelen bitki nedir besinler yağ yiyecekler yastık kesin doğal çözüm son başlamak burun bandı ilaç en iyi basit etkili çözümler doğal bitkisel evde tedavisi çare için burun halkası okunacak dua ağız aparatı burun spreyi ne yapmalı hacamat ameliyat nasıl engellenir geçer kesilir önlenir tedavi edilir olur çözülür önlenebilir giderilir azaltılır horlamayı ne önler önleyen ilaç yastık azaltmak engellemek konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

uyku apnesine iyi gelen bitkiler, uyku apnesine doğal çözüm, nasır giderici bitkisel kür, LÖSEMİ YE BİTKİSEL ÇÖZÜM, iibrahim saraçoğlu horla nasil giderilir, hormalaya iyi gelen seyler, horloma neden gelir, horlma nasil gecer, horla nasıl önlenir, göyüs tikanikliyina ne iyigelir