Horlamaya Bitkisel Çözüm

Horlamak şayet tek başına uyuyan biriyseniz kendi horlama sesinizden uyanmadığınız sürece sizleri pek rahatsız etmeyen bir durumdur. Ancak uyku apnesi ile birlikte horlama şikayeti varsa bu durumda ciddi sağlık riskleri ile karşı karşıyasınız demektir.

Diğer yandan yurt öğrenciliği, askerlik veya evlilik gibi başkaları ile birlikte uyumanız gereken bir durum varsa bu durumda horlamanız karşı tarafın uykusuna engel olabilir ve hatta sizinle aynı ortamı paylaşan kişilerin yaşam kalitesini cissi anlamda düşürebilir.

Peki horlamaya karşı ne yapılabilir? Bu sorunu çözmek için horlama yastıkları, horlama önleyici aparatlar, horlama protezi, horlama yüzüğü, horlama önleyici bant, horlama önleyici sprey,horlama önleyici burun aparatı, horlama önleyici burun bandı, horlama önleyici klips gibi bir çok horlama önleyici ürünler piyasada satılıyorlar. Tabi bir de horlamayı önlemek için bitkisel çözüm yolları ve doğal tedavi kürleri seçeneği var. Bu konuda bir çok bitkisel tedavi yolu bulabilirsiniz. Bu bitkilerle tedavi yöntemlerinden bir tanesi de Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından öneriliyor.

İbrahim Saraçoğlu fox haberde horlama, uyku apnesi, uyku bozukluğu için kür tarifi verdi. horlama sorunu için bitkisel kür tedavisini Sn. Saraçoğlu şu şekilde öneriyor

Malzemeler: Beyaz lahana, su.

Lahana kürü yapılışı: 2-3 tane beyaz lahana yapraklarını 1 litreden biraz az suda kaynatın, haşlandıktan sonra, suyunu sabah akşam aç karına günde 2 defa 1 bardak içilir.

Bu yazı horlamaya bitkisel çözüm, horlamaya ne iyi gelir iyi gelen bitkiler bitki çayları doğal kesin çözüm nedir, horlama nasıl önlenir, horlama nasıl engellenir, horlama nasıl geçer, horlamaya iyi gelen bitkiler  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

uyku apnesine iyi gelen bitkiler, yhs-selfserve_547f359c916c4159, horla nasıl önlenir, horlma nasil gecer, horloma neden gelir, hormalaya iyi gelen seyler, iibrahim saraçoğlu horla nasil giderilir, LÖSEMİ YE BİTKİSEL ÇÖZÜM

5 Comments on Horlamaya Bitkisel Çözüm

  1. iyi akşamlar arkadaşlar bende çok horluyormuşum neler kulandınız lütfen banada yardımcı olun verın tarıfı bende uygülıyayım ..şimdıden teşekkür edrim

  2. Bu konuda ne kadar çok çektim anlatamam. Benden çokta eşim:). Bahsedeceğim doğal yöntemleri deneyince birden kesili verdi horlamam! Bu gerçekten çok ilginç bir yöntem. inceleyin bana hak vereceksiniz! bir deneyin bir şey kaybetmeyeceksiniz!!!

  3. horlama nasıl geçer konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. horlama için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  4. eşim sürekli horluyordu. horlamaya iyi gelen bitkileri ve şifalı yöntemleri kullandım. bitkisel çözüm diye buna denir işte. horlama sorunu tamamen ortadan kalktı artık rahat uyuyorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.