İbrahim Saraçoğlu Doğurganlığı Arttıran Kür

dogurganligi-arttirmanin-yollari

Yumurta sayıları yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara size müthiş bir haberimiz var.

Siz de biliyorsunuz ki doğurganlık tamamen yumurta sayısı ile alakalı. Yeteri kadar yumurtlamayan ya da yumurta üretemeyen kadınlarda doğurganlık oranı diğer kadınlara göre daha az.

Bu sebepten doğurganlığı artırmak istiyorsanız mutlaka yumurta sayınızı çoğaltma yoluna gitmelisiniz. Biz bu yazımızda doğurganlığı arttıracak bitkisel çözüm yolları ve yiyecekler hakkında bilgi vereceğiz.

Hazırlanışı: Yarım litre civarı sıcak suyun içerisine 15 tane kuru incir atılır ve 20 dakika süreyle ağzı kapalı şekilde kaynatılır. Kaynadıktan işleminden sonra ılık bir hale gelmesi için beklenir.

Kürü ılık hale gelmesinden sonra tülbent kullanarak süzün ve içmeye hazır hale getirin.3 eşit parçaya bölerek sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce mutlaka aç karnına içiniz.

Uygulama: Bu kür 2 defa 21 günlük periyotlar halinde uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmaya devam etmeniz gerekli.

Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü her gün taze olarak hazırlayın ve için. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın en az 2 kat artacağını ısrarla vurguluyor.

dogurganligi-arttirmanin-yollari

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı doğurganlığı artıran doğurganlığa iyi gelen besinler şifalı bitkiler sebzeler kürler yöntemler vitaminler ilaçlar çaylar gıdalar taşlar yiyecekler ibrahim saraçoğlu doğurganlık nasıl artar arttırılır etkileyen faktörler artırıcı besinler artırmak için ne yemeli arttırmanın yolları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

doğurganlığı artıran bitkiler, doğurganlığı artıran yiyecekler, doğurganlığı artıran besinler, ibrahim saraçoğlu doğurganlığı artırmak, dogurganligi arttirmak icin, yumurta arttırıcı bitkiler, yumurta sayisi nasil artar, ibrahim saraçoğlu yumurta artırıcı kür, dogurganligi artirmak icin, Yumurta sayisi nasil arttirilir

3 Comments on İbrahim Saraçoğlu Doğurganlığı Arttıran Kür

  1. tamamda bunların yan etkisi var mı?bide yumurta sayısının fazlalaşmasının zararı olur mu?herkes mi kullan malı?

  2. doğurganlığı arttırmak konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. doğurganlığı arttırmak için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. kadınların doğurganlığını arttıran bitkisel yöntemler olduğu kesin. doğru beslenme ve yöntemlerle doğurkanlık kapasitenizi bu yazıyı okuyarak arttırabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.